Aktualnie czytasz:
Kradzież motocykla: Nawet gruba linka to nie zabezpieczenie przeciwkradzieżowe
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Coraz nowsze wynalazki przerażają. W tej chwili nie potrzeba już długich, 1,5 metrowych nożyc, żeby przeciąć linkę zabezpieczającą motocykl przed kradzieżą. Zobaczcie jak szybko radzi sobie z tym tematem to akumulatorowe urządzenie...

Przypiąłeś motocykl grubą stalową linką do latarni i uważasz, że możesz spać spokojnie? Ten złodziejski gadżet - zaprojektowany zapewne na potrzeby monterów kabli wszelakich - jest przerażający, a właściwie jego precyzyjne i szybkie działanie.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
50%
  • Higachi
    28 sierpnia 2016 at 13:26

    W każdej Castoramie dostaniesz akumulatorowego fleksa za ok. 150-200zł, który poradzi sobie z każdym zabezpieczeniem, nawet takim na tarczy hamulcowej.