Aktualnie czytasz:
Jak rozmawiać w trakcie jazdy na motocyklu + Konkurs - wygraj Cardo Scala Rider Q1 #29 Social Jednoślad.pl
 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Dziś razem z Bartkiem Kamińskim rozmawiamy o zestawach słuchawkowych dla motocyklistów. Mamy także nagrodę - intercom Cardo Scala Rider Q1. W jaki sposób go zdobyć?

Wystarczy zasubskrybować kanał Jednoślad.pl na YouTube, a następnie udostępnić na naszym Facebooku zdjęcie swojego motocykla. Nagroda trafi do tej osoby, której uda się zgromadzić największą liczbę polubień fotki. Pamiętajcie przy tym, aby Wasze zdjęcie było lajkowane przez prawdziwych ludzi, a nie roboty... Macie czas do końca sierpnia (do końca środy).

W trakcie tego Socialu Jednoślad.pl rozmawiamy z Bartkiem również o niedawnej, forumowej wycieczki skuterowej do Płocka. Celem wyprawy było zweryfikowanie spalania silników 4T. Wyniki okazały się dość interesujące o czym mówimy w trakcie nagrania.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
2 Komentarze

Podziel się opinią

lub