Aktualnie czytasz:
Jak rozmawiać w trakcie jazdy na motocyklu + Konkurs – wygraj Cardo Scala Rider Q1 #29 Social Jednoślad.pl
2

Dziś razem z Bartkiem Kamińskim rozmawiamy o zestawach słuchawkowych dla motocyklistów. Mamy także nagrodę – intercom Cardo Scala Rider Q1. W jaki sposób go zdobyć?

Wystarczy zasubskrybować kanał Jednoślad.pl na YouTube, a następnie udostępnić na naszym Facebooku zdjęcie swojego motocykla. Nagroda trafi do tej osoby, której uda się zgromadzić największą liczbę polubień fotki. Pamiętajcie przy tym, aby Wasze zdjęcie było lajkowane przez prawdziwych ludzi, a nie roboty… Macie czas do końca sierpnia (do końca środy).

W trakcie tego Socialu Jednoślad.pl rozmawiamy z Bartkiem również o niedawnej, forumowej wycieczki skuterowej do Płocka. Celem wyprawy było zweryfikowanie spalania silników 4T. Wyniki okazały się dość interesujące o czym mówimy w trakcie nagrania.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%