Jak rozmawiać w trakcie jazdy na motocyklu + Konkurs – wygraj Cardo Scala Rider Q1 #29 Social Jednoślad.pl

Dziś razem z Bartkiem Kamińskim rozmawiamy o zestawach słuchawkowych dla motocyklistów. Mamy także nagrodę – intercom Cardo Scala Rider Q1. W jaki sposób go zdobyć?

Wystarczy zasubskrybować kanał Jednoślad.pl na YouTube, a następnie udostępnić na naszym Facebooku zdjęcie swojego motocykla. Nagroda trafi do tej osoby, której uda się zgromadzić największą liczbę polubień fotki. Pamiętajcie przy tym, aby Wasze zdjęcie było lajkowane przez prawdziwych ludzi, a nie roboty… Macie czas do końca sierpnia (do końca środy).

W trakcie tego Socialu Jednoślad.pl rozmawiamy z Bartkiem również o niedawnej, forumowej wycieczki skuterowej do Płocka. Celem wyprawy było zweryfikowanie spalania silników 4T. Wyniki okazały się dość interesujące o czym mówimy w trakcie nagrania.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Dzięki Panowie za pozdrowienia, miło usłyszeć na wakacjach. Od siebie dodam jeszcze, że to 114 km/h zapisał GPS (darmowa wersja aplikacji Speedometer polecana przez Wombata). SYM spalił 2,78 minimalnie i 3,01 w drodze powrotnej. Prędkość 125ccm mnie specjalnie nie ograniczała, kymczak gnał ile fabryka dała, a ja sam może bym pojechał o 10 km/h szybciej, a może i nie :-))) Co do testu ekonomii… to koledze zejście poniżej 2,0 l/100 km nie wyszło, bo prowadziłem miejscami za szybko. Sorki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button