Harley-Davidson Pan America Demo Experience 2021: Zapisz się na jazdy testowe!

Takiej okazji nie może przepuścić żaden fan motocykli klasy adventure!

W skrócie
  • Rusza Pan America Demo Experience 2021. Zapisz się na jazdy testowe i przekonaj się jak jeździ nowy motocykl Harley-Davidson
  • Pan America Demo Experience 2021 będzie przez cały sezon pojawiać się u poszczególnych dealerów motocykli Harley-Davidson
  • Nie zwlekaj z zapisami - ilość miejsc ograniczona!

Wzbudzający sporo kontrowersji i nie mniej zainteresowania pierwszy amerykański motocykl klasy adventure właśnie rusza w trasę, by dać się poznać z każdej strony. Zapisz się na spotkanie i dołącz do grona tych, którzy już wiedzą jak jeździ i co oferuje Harley-Davidson Pan America 1250.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich wyczekujących spotkania z motocyklem adventure po amerykańsku. Rusza Pan America Demo Experience 2021.

Harley-Davidson Pan America 1250: Przekonaj się jak jeździ!

Koniec czekania. Nadjeżdża Pan America Demo Experience 2021. Nowe motocykle Pan America typu Adventure Touring, przyjadą do Twojego lokalnego dealera podczas jednego z 11 wydarzeń, zorganizowanych w weekendy, aby dać Ci szansę bycia wśród pierwszych, którzy go wypróbują. Droga może się skończyć, ale jazda nie musi. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zapisami! Harley-Davidson Pan America 1250

Poznaj osiągi, jakość prowadzenia oraz wszystkie funkcje (a jest ich naprawdę sporo) motocykla Harley-Davidson Pan America 1250.

 

Pan America Demo Experience 2021: gdzie i kiedy?

Oto rozpiska i harmonogram trasy Pan America Demo Experience 2021:

Więcej informacji oraz nasze spostrzeżenia nt. tej mocno nieszablonowej nowości znajdziecie we wrażeniach z testowych jazd podczas oficjalnej premiery tego motocykla:

Harley-Davidson Pan America 1250/Special 2021: turbo-lodówka do zadań specjalnych

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. HD szuka własnej drogi ,ale chyba nie tędy droga. Moto musi być przynajmniej ładne a tutaj z przodu to jest katastrofa. W czym jest najlepszy?
    Czym się wyróżnia? Typowy średniak i poza znaczkiem nie ma do zaoferowania. Dodać do tego choroby wieku dziecięcego i mamy gotowy przepis na katastrofę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button