Aktualnie czytasz:
Kompilacja wypadków w Rosji na skuterach
3

Rosja dziwny kraj… Oglądając to, co się dzieje na wschodzie od Polski można czasem dojść do wniosku, że u nas to się jeździ jeszcze nie najgorzej, prawda? W naszym kraju widać przynajmniej elementarne podstawy kultury i szacunku – do przepisów.

Na podstawie tego przynajmniej tego wideo można dostrzec ciekawą regułę – mało kto jeżdżąc na skuterze używa głowy, przez co nie znajdziecie na niej kasku.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Wombat
  3 stycznia 2015 at 15:09

  za szybko, za bezmyślnie, bez techniki i KOMPLETNIE bez patrzenia w lusterka

 • Zdjęcie profilowe Ziner
  3 stycznia 2015 at 15:34

  Niedość, żę bez kasków to jeszcze jakieś 11 letnie dzieci na „głównych” drogach bez żadnego dokumentu( tak jak się domyślam bo nikt nawet największy debil nie dałby karty motorowerowej albo am). Po tym filmie doszedłem do wniosku, że u nas jest dobrze jeśli chodzi o tego typu rzeczy.

 • Zdjęcie profilowe paci
  3 stycznia 2015 at 17:14

  Ja to widzę latem po komuniach na codzień u nas w polsce gdzie kupuje się 9 letniemu dziecku skuter lub quada [przecież trzeba się pokazać],dzieci w tym wieku nic nie są winne tylko debile bez mózgu którzy im te pojazdy udostępniają.