Aktualnie czytasz:
Grube shimmy w czasie próby długiego stoppie
0
 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Stunt to trudna sztuka balansowania na granicy wywrotki. Kto nie godzi się z tym, żeby na każdym treningu kilka raz leżeć – przynajmniej na samym początku swojej stunt przygody – nie powinien się brać za tę motocyklową dziedzinę. Ten stunter z pogodzeniem się z przewrotkami chyba nie ma problemu.

Duża prędkość najazdu, najpierw lekkie hamowanie w celu dobicia przednich amorów, potem mocniejsze naciśnięcie na klamkę i wychylenie ciała do przodu. Potem już tylko odpuszczasz delikatnie hamulec i modulując siłę z jaką naciskasz klamkę kontrolujesz kąt wychylenia. Cóż może się wydarzyć, przecież robiłeś to już tyle razy… To wideo pokazuje, że nawet dla wytrawnego jeźdźca shimmy jest dużym problemem. Grunt to dobry humor i dobra odzież ochronna na sobie.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%