Aktualnie czytasz:
Grube shimmy w czasie próby długiego stoppie
0
 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Stunt to trudna sztuka balansowania na granicy wywrotki. Kto nie godzi się z tym, żeby na każdym treningu kilka raz leżeć – przynajmniej na samym początku swojej stunt przygody – nie powinien się brać za tę motocyklową dziedzinę. Ten stunter z pogodzeniem się z przewrotkami chyba nie ma problemu.

Duża prędkość najazdu, najpierw lekkie hamowanie w celu dobicia przednich amorów, potem mocniejsze naciśnięcie na klamkę i wychylenie ciała do przodu. Potem już tylko odpuszczasz delikatnie hamulec i modulując siłę z jaką naciskasz klamkę kontrolujesz kąt wychylenia. Cóż może się wydarzyć, przecież robiłeś to już tyle razy… To wideo pokazuje, że nawet dla wytrawnego jeźdźca shimmy jest dużym problemem. Grunt to dobry humor i dobra odzież ochronna na sobie.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%