Aktualnie czytasz:
Grube shimmy w czasie próby długiego stoppie
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Stunt to trudna sztuka balansowania na granicy wywrotki. Kto nie godzi się z tym, żeby na każdym treningu kilka raz leżeć – przynajmniej na samym początku swojej stunt przygody – nie powinien się brać za tę motocyklową dziedzinę. Ten stunter z pogodzeniem się z przewrotkami chyba nie ma problemu.

Duża prędkość najazdu, najpierw lekkie hamowanie w celu dobicia przednich amorów, potem mocniejsze naciśnięcie na klamkę i wychylenie ciała do przodu. Potem już tylko odpuszczasz delikatnie hamulec i modulując siłę z jaką naciskasz klamkę kontrolujesz kąt wychylenia. Cóż może się wydarzyć, przecież robiłeś to już tyle razy… To wideo pokazuje, że nawet dla wytrawnego jeźdźca shimmy jest dużym problemem. Grunt to dobry humor i dobra odzież ochronna na sobie.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%