Ten gość nauczył się motostuntu w internecie: nie róbcie tego w domu

W Dar es Salaam, w Tanzanii też jeździ się na ostro, a dzięki internetowi i milionom dostępnych filmików miejscowi motocykliści mogą podpatrywać światowych wymiataczy i szlifować motocyklowe tricki do perfekcji.

Clement Lauden, miejsocwy stunter, który dosiada Kawasaki KX 450, od jakiegoś czasu uczy się motocyklowych trików, podglądając je w internecie. 21-letni Tanzańczyk poświęca dużo czasu na ich doskonalenie. - Triki spodobały mi się po tym, jak oglądałem popisy motocyklistów. Chciałem robić to samo. W internecie mogłem podziwiać Marly'ego Wizza, Leeky'ego Da Bikestara, Chino Braxtona. Nie wiedziałem jednak, jak opanować te sztuczki.
Z pomocą przyszły mu platformy z filmami, gdzie nie tylko można zobaczyć same tricki, ale także podejrzeć jak należy prawidłowo je ćwiczyć.

Dużo czasu poświęcam na treningi. Czasami nawet urywam się z pracy i proszę przyjaciela mojego brata, aby pokazał mi nowe triki. Czasem oglądam na Instagramie nagrania z udziałem Marly'ego Wizza, Leeky’ego i myślę sobie, że to wszystko jest możliwe. Wychodzę na ulicę i próbuję. Wciąż to robię - mówi Lauden.

Jak widać, motocyklowa pasja zaraża wszystkich i wszędzie. Czekamy aż Clement założy swój własny kanał, a może zacznie też szkolić innych w motostuncie.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button