Zipp Superray 50. Nowość 2012

Dziś kolejna odsłona nowej kolekcji Zipp na sezon 2012. Model Superray 50. Zaprojektowany przez rodzimych designerów. Wyposażony w ledowe lampy z przodu i z tyłu. Skuter będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych od marca br. Cena nie została jeszcze ujawniona.

Paweł Biedrzycki, Zipp: Skuter Superray. Produkt stworzony tak naprawdę od podstaw przez polskich projektantów i designerów. Koła 12 calowe, unikatowym czynnikiem i elementem tego pojazdu są lampy. Tu zastosowaliśmy lampy soczewkowe z podwójną formą odblasku. Dodatkowo w każdej z tych lamp u dołu są diody pozycyjne. Tu designerzy wzorowali się na rozwiązaniach z Audi. Dodatkowo wlot powietrza w osłonie centralnej, kierunkowskazy również diodowe przeniesione w obudowę zegarów, agresywne cięcia oraz zastosowane malowania na tym produkcie podkreślają charakter żywego, agresywnego pojazdu.

Kolejny właśnie element to tył. Lampa została rozdzielona, rozbita można tak powiedzieć na trzy elementy: w centralnej części w charakterze dyszy, wydechu samochodu sportowego. Kierunkowskazy są wkomponowane w osłony boczne tego skutera. Kolejna rzecz to innowacyjne cięcia tylnego błotnika. Charakter typowo sportowy jak w motocyklach sportowych. Oczywiście skuter jest na dwóch amortyzatorach, w standardzie oczywiście kuferek. Model będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Taka jak tu widzimy, czyli pomarańczowo biało czarnej i druga wersja, ja to nazywam taka bezpieczna, czyli musi być ta wersja czerwono czarna.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

 1. Ale Gość się jąka.
  W ogóle nieprzygotowany do prezentacji, używa bezsensownie słów.
  To ma być pijar firmy???
  Żenada!!!
  Nie mam wymagań, żeby był tak dobry jak rzecznicy publicznych instytucji, ale choć minimum…
  Zobaczcie jak wypowiada się nasz Leszek, składnia wymowa – wszystko OK.
  Materiał z tej konferencji powinien być materiałem szkoleniowym, jako negatywny przykład do omawiania na zajęciach praktycznych
  Skuter fajny, oby cena była także fajna dla kupującego :o)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button