Yamaha TZR czy Yamaha Aerox 50, problemy z Virago 125 i schodzenie na kolano #30 Social Jednoślad.pl

Dziś rozmawiamy o wyborze pierwszego jednośladu na prawo jazdy AM: Yamaha TZR 50 czy Yamaha Aerox 50? Do tego kilka słów o schodzeniu na kolano i problemach używanej Hondy Virago 125.

A oto Wasze pytania na które odpowiadamy (pisownia oryginalna):

Spalony_ww: Siemka Leszek – na nowy sezon planuje kupić sobie po zdaniu AM: Yamaha TZR albo Yamaha Aerox 50, co doradzasz, co byś wybrał?

KPS: Mam problem ze swoją Yamaha Virago 125 - Po dłuższym postoju (czyli po 2-3 dniach) mam problem z odpaleniem sprzęta. Filtry, świeca, gaźnik, iskra – wszystko jest OK, ale mimo to jest kłopot i brakuje mi pomysłów. Możesz pomóc? Może innym się to przyda.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Kacper: Urodziłem się w maju 1995r czy wolno mi poruszać się pojazdem jednośladowym do 50cm?

Piotrek: Mam pewne pytanie. Czy ty Leszku schodziłeś kiedyś na kolano i czy teraz też to robisz?

Kuba: W marcu 2017 roku kończę 18 lat i związku z tym mam pytanie. Posiadam kategorie prawa jazdy AM I A1 i związku z tym czy po zdaniu kat.  B będzie mnie obowiązywał okres próbny? Czy już nie bo będzie to moja 3 kategoria? Bo jakoś nie rozumie tego okresu próbnego i oto w tym chodzi.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. rox vs tzr lepiej kupic roxa ponieważ można oblatać na milion sposobów tj znudzi ci się seryjny 50cc zaczyna się tuning na 2 kołach jest zbyt mało adrenaliny wybierasz tylne lub dojazd na światła na przednim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button