Aktualnie czytasz:
20 lat historii modelu Honda CBR 900 – 1000 RR Fireblade
0

Honda Firblade to kultowy pojazd. Każde jej nowe wcielenie wywoływało zachwyty fanów marki, gęsią skórę na skórze użytkowników i zazdrość konkurencji. W tym wideo możecie zobaczyć 20 modeli Honda Fireblade stojących obok siebie…

To niesamowity widok, szczególnie dla motocyklisty, któremu prawie każdy z tych modeli się z czymś kojarzy. Rocznik 1996 – ukradziono mojemu koledze, ale po latach go odzyskał. Model z 2000 roku – 929 miałem na plakacie wiszącym parę lat nad moim łóżkiem. Egzemplarz z 2002 roku kolega przepionował na moich oczach… Litra z 2006 roku malowanego w barwy Repsol katował parę sezonów mój inny dobry kumpel – pierwszy raz w życiu widziałem high chair wheelie na żywo – na motocyklu fabrycznym, nie przerabianym do stuntu. Model z 2006 roku – na nim zabił się (z własnej winy) mój dobry znajomy… Rocznik 2008 – rozbiłem unikając zderzenia z samochodem. A roczniki 2009 – 2012 sprzedawałem, gdy pracowałem w dealerstwie Hondy.

Zdecydowanie – Honda Fireblade to kawał historii, także mojego życia…

 

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%