20 lat historii modelu Honda CBR 900 - 1000 RR Fireblade

Honda Firblade to kultowy pojazd. Każde jej nowe wcielenie wywoływało zachwyty fanów marki, gęsią skórę na skórze użytkowników i zazdrość konkurencji. W tym wideo możecie zobaczyć 20 modeli Honda Fireblade stojących obok siebie...

To niesamowity widok, szczególnie dla motocyklisty, któremu prawie każdy z tych modeli się z czymś kojarzy. Rocznik 1996 - ukradziono mojemu koledze, ale po latach go odzyskał. Model z 2000 roku - 929 miałem na plakacie wiszącym parę lat nad moim łóżkiem. Egzemplarz z 2002 roku kolega przepionował na moich oczach... Litra z 2006 roku malowanego w barwy Repsol katował parę sezonów mój inny dobry kumpel - pierwszy raz w życiu widziałem high chair wheelie na żywo - na motocyklu fabrycznym, nie przerabianym do stuntu. Model z 2006 roku - na nim zabił się (z własnej winy) mój dobry znajomy... Rocznik 2008 - rozbiłem unikając zderzenia z samochodem. A roczniki 2009 - 2012 sprzedawałem, gdy pracowałem w dealerstwie Hondy.

Zdecydowanie - Honda Fireblade to kawał historii, także mojego życia...

 

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Michał Brzozowski

Motocyklami jeżdżę od 2000 roku. Choć przez lata pojawiały się kolejne pasje i zainteresowania, to jednak jednoślady z silnikiem zawsze opierały się nowościom i w moim sercu do tej pory mają pierwszeństwo. Obecnie reprezentuję barwy Szybkiej Turystyki (CBR1100XX) na zmianę z Supermoto i Enduro (DRZ450E SM).

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button