Aktualnie czytasz:
20 lat historii modelu Honda CBR 900 – 1000 RR Fireblade
0

Honda Firblade to kultowy pojazd. Każde jej nowe wcielenie wywoływało zachwyty fanów marki, gęsią skórę na skórze użytkowników i zazdrość konkurencji. W tym wideo możecie zobaczyć 20 modeli Honda Fireblade stojących obok siebie…

To niesamowity widok, szczególnie dla motocyklisty, któremu prawie każdy z tych modeli się z czymś kojarzy. Rocznik 1996 – ukradziono mojemu koledze, ale po latach go odzyskał. Model z 2000 roku – 929 miałem na plakacie wiszącym parę lat nad moim łóżkiem. Egzemplarz z 2002 roku kolega przepionował na moich oczach… Litra z 2006 roku malowanego w barwy Repsol katował parę sezonów mój inny dobry kumpel – pierwszy raz w życiu widziałem high chair wheelie na żywo – na motocyklu fabrycznym, nie przerabianym do stuntu. Model z 2006 roku – na nim zabił się (z własnej winy) mój dobry znajomy… Rocznik 2008 – rozbiłem unikając zderzenia z samochodem. A roczniki 2009 – 2012 sprzedawałem, gdy pracowałem w dealerstwie Hondy.

Zdecydowanie – Honda Fireblade to kawał historii, także mojego życia…

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
50%
0%
0%
0%
0%