Skuter Peugeot Pulsion 125 2020: Miasto jest twoje

Jest bogato wyposażony, zwinny, poręczny, a do tego wygląda nowocześnie i dynamicznie. Czy Peugeot Pulsion to recepta na skuteczne poruszenie się po mieście?

Peugeot Pulsion 125 zdaje się być kwintesencją nowoczesnego pojazdu dla osób aktywnych, czerpiących z życia garściami. W życiu codziennym, w dojazdach do pracy, szkoły, czy sprawunkach pomoże dynamiczny napęd oparty na jednostce generującej maksymalną dopuszczoną przepisami moc. Niespełna 15 KM okazuje się więcej niż wystarczające do naprawdę dynamicznej jazdy nie tylko po miejskich uliczkach. Obwodnica, czy wypad z miasto? Żaden problem.

Z dojazdem do celu bez błądzenia upora się tym lepiej, że jego kokpit został wyposażony w kolorowy wyświetlacz z nawigacją gps i łącznością z twoim telefonem. Aktywny biznesmen doceni fakt, że nawet podczas jazdy może pozostać w kontakcie, a smsy wyświetli mu dobrze widoczny ekran.

14-calowe koła oraz 12-litrowy zbiornik paliwa to kolejne jego atuty, które docenisz zarówno podczas weekendowej wycieczki, jak i w mieście. Tak samo jak pojemny schowek pod kanapą oraz dodatkowe mniejsze pod kierownicą.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Pulsion okazuje się także zadziwiająco przestronny. Za kierownica z powodzeniem znajdzie wygodną pozycję nawet osoba o sporych gabarytach.

Skuter seryjnie wyposażono w „kombinowany” ABS, system załączający światła awaryjne podczas ostrego hamowania i LED-owe światła do jazdy dziennej. Bezkluczykowy dostęp uzupełniono o funkcję Find Me, która pozwoli na zlokalizowanie pojazdu na zatłoczonym parkingu. 

Czy takie bestsellery jak Honda Forza 125 czy Yamaha X-Max 125 mają się czego bać? Zdecydowanie, bo Peugeot Pulsion 125 to zdecydowanie pojazd klasy premium. Widać to nie tylko po manierach podczas jazdy, wyposażeniu, czy wykonaniu.  Odzwierciedla to także cena, która w zależności od wersji oscyluje pomiędzy 22490, a 22890 zł. Za te pieniądze dostajemy jednak naprawdę sporo.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button