Popularne

Motorower Simson S51 powraca w 2021?

Kultowy Simson S51 w nowej odsłonie? Tak wygląda!

Moment, gdy natrafiliśmy na fotkę, na której widać klasycznego Simsona S51 oraz jego prawdopodobnego współczesnego następcę, zatrzymał nasze zegarki. Kultowy motorower w nowej formie wygląda tak, że aż chcę się go mieć!

Ta chwila była warta milion dolarów, ale trwała krótko, bo wprawne oko szybko wyłapało, że jest to nic innego jak bardzo dopracowany, ale jednak render komputerowy – wizja węgierskiego artysty, pracującego pod pseudonimem Jakusa.

Simson S51: Dlaczego tak wiele osób twierdzi, że najlepsze już za nami?

Tak jak w Polsce, również na Węgrzech „enerdowski” motorower był i jest nadal dobrze znany, a wielu motocyklistów spogląda na S51 z nostalgią, wspominając czasy pierwszych motocyklowych emocji. A co by było gdyby Simsony znów wróciły na europejskie ulice i drogi?

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Nowy Simson S51 jako motocykl 125?

Trzeba przyznać, że wizja Jakusa Design, choć bardzo odważna, wygląda kozacko. Kojarzy się nieco z modelami Vitpilen oraz Svartpilen Husqvarny. Projekt posiada oznaczenie S125, co sugerowałoby, że artysta właśnie w tej klasie widziałby nowego Simsona. Musimy przyznać, że bardzo podoba nam się taka wizja, ale niestety nic nie wskazuje na jej realizację. Od czego jednak są marzenia?
A co takiego ma w sobie klasyczny Simson S51, że wciąż wzbudza tyle zainteresowania? Sprawdźcie TUTAJ.

Mały konkurs: Kto poznaje na bazie jakiego sprzętu powstał ten oryginalny render?

Zobacz również:

Inne publikacje na ten temat:

Simson S51 Enduro 2021: E jak Enduro, E jak elektryczny?

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. Co by nie mówić na tamte czasy sprzęt bardzo udany.miałem przyjemność jeździć w wersji enduro i bardzo miłe wspominam

  2. Ładny projekt tylko ogona mu brakuje. Bagaznik w Simsonie to podstawa. Gdzie miałbym zamocowac se teczkę albo neseser?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button