Aktualnie czytasz:
Sachs Madass 50: Z bliska
3
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jeżeli szukasz naprawdę wyjątkowego małego jednośladu, który zwróci na siebie uwagę na ulicy a Ciebie postawi w centrum zainteresowania mamy coś dla Ciebie – oto Sachs Madass 50. Większego nakeda już nie znajdziesz – w Madassie bak umieszczono w ramie, pozbyto się wszelkich owiewek, a wydech poprowadzono pod siedzeniem. Tej motorower zdaje się krzyczeć „Jestem hardkorem!”. Występuje w wersjach z automatyczną lub manualną, 4 biegową przekładnią oraz silnikami 50 lub 125ccm. Kolory? Srebrny, grafitowy, żółty, czarny lub biały – do wyboru. Na filmie widoczna jest wersja 125, która od 50 różni się innymi zębatkami i tłumikiem.

Fot.: Sachs
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%