Targi EICMA: Honda Vision 50/110

Od sporego czasu dział motorowerów Hondy przeżywa stagnację - poza Zoomerem japoński producent nie ma nic do zaoferowania w sferze 50-tek. W nowym sezonie ma się to jednak zmienić, bowiem w sprzedaży znajdzie się nowa Honda Vision 50. Skuter ma być wyposażony w czterosuwowy silnik zasilany wtryskiem, co ma pozytywnie wpłynąć na zużycie paliwa - producent zapowiada średnie zużycie na poziomie 2,5L/100km, oraz ok 2L/100 przy oszczędnej jeździe. Jeżeli tak rzeczywiście będzie, to 5,5L zbiornik paliwa nie wydaje się być wcale mały. Poza tym Honda zapowiada, że nowy motorower będzie bardzo łatwy w prowadzeniu, a także w hamowaniu dzięki zintegrowanemu systemowi hamulcowemu CBS (Combined Braking System). Dla posiadaczy prawa jazdy A1 przewidziano także wersję z silnikiem 110ccm.

Fot.: Honda Motor Co.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Mam Hondę Vision 50 prosto z salonu i ten oto skuter jest świetny, nic nie skrzypi, nic nie odlatuje, silnik chodzie bardzo ładnie i osiągi też są bardzo dobre. Polecam ten skuter jest wart każdej złotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button