Aktualnie czytasz:
Zdobądź Skuterowe Prezenty od Skuterowo.com

Minutę przed wschodem słońca przemarznięty do granic możliwości Mikołaj, jadący na Reniskucie 125 RX wpadł do Skuterowo.com. Zostawił worek pełen niespodzianek dla skuterowych maniaków. Sprawdź co może się Tobie trafić.

Dla pierwszych trzech osób, które uzupełnią poniższy formularz mamy disclocki - blokady tarcz hamulcowych, które skutecznie utrudnią życie złodziejowi. Dzięki Bumper 74D Twój skuter będzie bezpieczniejszy.

Dla kolejnych trzech limitowany, biały kubek z uchem sygnowany logo Skuterowo.com. Idealny do zimnych i gorących napojów. Pojemność 300 ml.

Następna piątka otrzymuje smycze z logo Skuterowo.com. Idealne do kluczy, które teraz nie zgubią się tak łatwo. Świetna niespodzianka dla sympatyka serwisu Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dla pozostałych dziesięciu, którzy wykażą się refleksem zestaw naklejek. 2 stickery z logo Skuterowo.com. Odporne na działanie warunków atmosferycznych. Bezpieczne dla lakieru.

Uzupełnij Formularz.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

[contact-form-7 id="11260" title="Hasło Reklamowe Skuterowo.com"]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce kolejna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Nagrody otrzymują:
Blokada Bumper 74D:
Wojciech Olkowicz, Robert Muszyński, Jakub Tolak.

Kubek Skuterowo.com:
Mateusz Garbuz, Mateusz Wadas, Krzysztof Popławski.

Smycz Skuterowo.com:
Paweł Czuba, Grzegorz Rudziński, Mateusz Patla, Damian Gancarzyk, Szymon Warmiak.

Naklejki Skuterowo.com:
Karol Wajda, Maciej Ellmann, Dorota Porębska, Krzysztof Pawłowski, Michał Pasek, Maciej Giernatowski, Rafał Piłat, Patryk Pastuszak, Bartłomiej Gawron,  Wojciech Muchla.

Nagrody w zabawie:

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Blokady Bumer 74D, Kubki Ceramiczne, Smycze, Naklejki.
4. Laureatami zostanie 21 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 7 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
23 Komentarze
1 2 3