Zdobądź Skuterowe Prezenty od Skuterowo.com

Minutę przed wschodem słońca przemarznięty do granic możliwości Mikołaj, jadący na Reniskucie 125 RX wpadł do Skuterowo.com. Zostawił worek pełen niespodzianek dla skuterowych maniaków. Sprawdź co może się Tobie trafić.

Dla pierwszych trzech osób, które uzupełnią poniższy formularz mamy disclocki - blokady tarcz hamulcowych, które skutecznie utrudnią życie złodziejowi. Dzięki Bumper 74D Twój skuter będzie bezpieczniejszy.

Dla kolejnych trzech limitowany, biały kubek z uchem sygnowany logo Skuterowo.com. Idealny do zimnych i gorących napojów. Pojemność 300 ml.

Następna piątka otrzymuje smycze z logo Skuterowo.com. Idealne do kluczy, które teraz nie zgubią się tak łatwo. Świetna niespodzianka dla sympatyka serwisu Skuterowo.com.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Dla pozostałych dziesięciu, którzy wykażą się refleksem zestaw naklejek. 2 stickery z logo Skuterowo.com. Odporne na działanie warunków atmosferycznych. Bezpieczne dla lakieru.

Uzupełnij Formularz.

Inne publikacje na ten temat:
[contact-form-7 id="11260" title="Hasło Reklamowe Skuterowo.com"]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce kolejna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Nagrody otrzymują:
Blokada Bumper 74D:
Wojciech Olkowicz, Robert Muszyński, Jakub Tolak.

Kubek Skuterowo.com:
Mateusz Garbuz, Mateusz Wadas, Krzysztof Popławski.

Smycz Skuterowo.com:
Paweł Czuba, Grzegorz Rudziński, Mateusz Patla, Damian Gancarzyk, Szymon Warmiak.

Naklejki Skuterowo.com:
Karol Wajda, Maciej Ellmann, Dorota Porębska, Krzysztof Pawłowski, Michał Pasek, Maciej Giernatowski, Rafał Piłat, Patryk Pastuszak, Bartłomiej Gawron,  Wojciech Muchla.

Nagrody w zabawie:

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Blokady Bumer 74D, Kubki Ceramiczne, Smycze, Naklejki.
4. Laureatami zostanie 21 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 7 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

23 opinii

  1. Ja się spóźniłem, a kurde miałem sobie nastawić budzik na 7 i na kompa wejść, no to o tym zapomniałem, włączyłem drzemkę i spałem do 9…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button