Outlet Inter Motors na 7 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015

Sklep Outlet Inter Motors, który otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości „warszawskich targów motocyklowych” (7 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015). na stałe wpisał się w krajobraz tej imprezy. Sprawdź co w tym roku przygotowali organizatorzy.

Tradycyjny początek sezonu jaki stanowi co roku  Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów to doskonała okazja by po zimie spotkać dawno nie widzianych znajomych, by przy najnowszych modelach motocykli porozmawiać o planach na nadchodzący sezon, o spotkaniach, zlotach i wyjazdach.

IMG_0456Naprzeciw takiej właśnie sytuacji wyszedł kilka lat temu Inter Motors, rozkładając na halach targowych pokaźnych rozmiarów sklep z tysiącami produktów.
To była sytuacja na która idealnie dopełniła charakteru corocznej wystawy motocykli na Marsa w Warszawie. Pomysł ciepło przyjęty przez odwiedzających dał organizatorom „zielone światło” i przekonanie, że warto kontynuować projekt podczas kolejnych edycji imprezy – i tak też się stało.

Dzisiejszy Outlet Inter Motors jest trochę inny niż pierwowzór, a zmiany te znowu podyktowało życie – czyli klienci i ich oczekiwania. Pomiędzy różnymi prawdziwie „outletowymi” towarami znajdziemy teraz także najnowsze kolekcje takich marek jak Alpinestars, Ixon, Macna, Adrenaline lub Fly czy Puma.
Pomiędzy modelami z poprzednich sezonów znajdziemy także nowe linie kasków Shark, AGV, Shoei, Ispido, FLY.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Dla fanów offroadu i ATV będzie wiele pozycji Alpinestars, Acerbis, FLY Racing lub kultowej EVS.
Każdy, kto przed rozpoczęciem sezonu zastanawia się nad akcesoriami ułatwiającymi mniejsze lub większe wyprawy będzie zadowolony z obecności produktów Oxford lub SHAD. Oprócz tego tradycyjnie setki drobiazgów, gadżetów i akcesoriów wszystkich marek jakie znajdziemy w codziennej ofercie.

Zobacz tegoroczne nowości Inter Motos 2015. Wybrane propozycje będą dostępne na 7 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015.

7 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015 wniesie nowy, świeży powiew do oferty Outletu Inter Motors, także tej która będzie prezentowana na targach.
Przy okazji wprowadzenia nowych przepisów dotyczących praw jazdy Inter Motors przygotował bogatą kolekcję ubrań i akcesoriów przeznaczonych dla kierowców skuterów i małych motocykli (50 i 125 ccm). Mniej zobowiązujące, luźniejsze, o stylistyce nawiązującej do miejskiego lifestyle ubrania, buty i kaski będą z pewnością przebojem.
Zwróćcie koniecznie szczególną uwagę na niesamowitą kolekcję kasków NEXX którą obejmuje także oferta „skuterowa” Inter Motors.

No i jeszcze jedna dobra wiadomość dla wszystkich którzy wybierają się z myślą o dokonaniu zakupów i przygotowaniu się do nadchodzącego sezonu.
Każdy odwiedzający który zrobi w Outlet Inter Motors zakupy na kwotę co najmniej 500 zł brutto, otrzyma od Inter Motors zwrot pieniędzy które zapłacił za bilet wstępu!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button