7 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015: Czy warto odwiedzić warszawskie targi?

Jak co roku w Warszawie organizowana jest Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. W sezonie 2015 impreza startuje nieco wcześniej, bo już  w weekend 6 – 8 lutego. Sprawdźmy ceny tegorocznych biletów oraz jakie firmy będzie warto odwiedzić w tych dniach.

W tym roku ceny biletów zaczynają się od 20 zł/osobę w przypadku biletu rodzinnego. 25 złotych zapłacimy w przypadku normalnej wejściówki. Bilety są ważne przez jeden dzień targów.

Jeśli zdecydujecie się na przyjazd samochodem wówczas zapłacicie 5 zł za każdą godzinę postoju. Całodniowy postój będzie kosztować 37 zł.

Kto się pokaże na 7 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015? Zobaczycie m.in. takie marki jak:

1. Zipp. Przasnyska marka zaprezentuje się na stanowisku 2/A. Wedle zapewnień marki pojawi się zupełnie nowa kolekcja, a w niej kilka propozycji motocykli i skuterów 125 ccm.

2. Kymco. W tym roku warto będzie również zajrzeć na stoisko 10. Tajwańska marka za pośrednictwem polskiego importera pokaże swoją dotychczasową kolekcję wzbogaconą o debiutujące w Polsce pojazdy klasy 125 ccm. Jak zapewnia Piotr Gontarski, przedstawiciel firmy Motor-Land:

W związku ze zmianą przepisów o kierujących pojazdami, coraz większą popularnością cieszą się jednoślady o poj. 125 ccm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Motor-Land, wyłączny importer marki Kymco, przygotowała na rok 2015 bogatą ofertę jednośladów w klasie „125”, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
Oprócz cieszących się olbrzymią popularnością maxi skuterów takich jak Agility City 125 (najczęściej wybierany maxi skuter na polskim rynku) czy Like 125 (również w limitowanej wersji LX) na stoisku Motor-Land zobaczymy Agility 16+125, People`a One 125i, People`a GT125i czy Downtowna 125i. Na zwolenników manualnych skrzyń biegów czekać będą: Pulsar S 125, CK-1 125 czy chopper Zing 125 w wersji Dark. Dodatkową atrakcją będzie polska premiera Downtowna 350i.

3. Podobnie jak pozostali również Junak pokaże kilka nowości 125 ccm na stanowiskach 17 i 18. Karol Kopytek, Kierownik d/s obsługi klientów kluczowych zapewnia, że:

Na tegorocznych odnajdziecie Junaka wraz z nowościami z kolekcji 2015. Wśród nich kilka nowych propozycji z segmentów 125 i 50 ccm. To będzie świetna okazja, aby zobaczyć z bliska nasze nowe motocykle, skutery i motorowery z tegorocznej kolekcji.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

4. Vespa, Piaggio i Gilera zostanie zaprezentowana przez nowego importera na terenie polski: InterCars. Na stanowisku 36/D będziecie mogli zobaczyć całe portfolio “włoskiej trójcy”, również w wersjach silnikowych 125 ccm.

Dziesiątki możliwości stylizacji, schematy malowania, pojemności i wiele skrajnie innych charakterów prezentowanych na wystawie sprzętów, będzie stanowić o wyjątkowo szerokiej i kompletnej ofercie nowego importera tych marek firmy InterCars.

– czytamy w komunikacie.

5. Tradycyjnie Inter Motors zaprasza do swojego Outlet’u, na stoisku 36/E. Będziecie mogli z bliska zapoznać się m.in. z tegorocznymi nowościami w kolekcji odzieżowej dedykowanej właścicielom jednośladów 50 i 125 ccm.

6. Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015 będzie również gościć markę Yamaha. Kilkanaście propozycji motocykli i skuterów 125 ccm. Wśród nich Yamaha MT 125, która budzi tak ogromne emocje. Don’t be afraid of the dark…

Wkrótce więcej o 7 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2015.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button