Motul Europa Tour: weź udział i wygraj wyjazd motocyklowy na Nordkapp!

Motocyklowa wyprawa marzeń z marką Motul

W skrócie
  • Rusza Motul Europa Tour
  • Kup olej Motul, cyknij fotkę, nakręć krótkie wideo i weź udział w konkursie, w którym do wygrania kupony BP oraz motocyklowa wyprawa życia na Nordkapp!

Jak bumerang powraca konkurs organizowany przez markę Motul, która niestrudzenie generuje co roku prawdziwie motocyklowe przygody i emocje. Co roku trzech z Was wsiada na przygotowane motocykle i jedzie na niepowtarzalną pod każdym względem wyprawę motocyklową, która okazuje się bezcennym przeżyciem i pamiątką na całą resztę życia. Wszystko wskazuje, że w tym roku nie będzie inaczej!

Motul Tour to cykliczne już wydarzenie organizowane przez znaną w całym świecie markę chemii motocyklowej, która, chcąc docenić swoich klientów, proponuje unikalny motocyklowy konkurs.

Właśnie rusza kolejna edycja konkursu Motul Tour, która zapewni kolejne nowe odkrycia. Tym razem organizator zaprasza Was na ekscytującą wyprawę do najdalej wysuniętych na północ zakątków Europy. To prawdziwa gratka dla wszystkich poszukujących nietypowej egzotyki: surowej, dziewiczej, nieposkromionej. Na zwycięzców konkursu czekają tysiące kilometrów profesjonalnie zaplanowanych tras po ziemi wikingów, wśród malowniczych fiordów i północnych lasów.

Motul Tour: jedyny taki konkurs

Za sprawą konkursu Motul Tour, co roku wybieranych jest trzech śmiałków – motocyklowych pasjonatów, którzy ruszają niejednokrotnie w podróż życia, by poznać najciekawsze zakątki świata, przeżyć motocyklową przygodę, poczuć zew podróży jednośladem i spędzić 10 dni w niepowtarzalnym towarzystwie przyrody i pozytywnie zakręconych ludzi.

Wrażenia szczęśliwców, którzy brali udział w poprzednich edycjach mają jeden wspólny mianownik. Są nim niezapomniane wrażenia i przeżycie przygody, która często zmienia na zawsze.

Przeczytaj też:

Kirgistan: wyprawa motocyklowa, która przypomniała mi dlaczego to wszystko ma sens. Motul Azja Tour

Za nami już edycje w Ameryce Północnej (USA), Afryce (RPA) i Azji (Kirgistan). Tym razem nadchodzi czas na odkrycie piękna dzikiej północnej Europy i dotarcie do samego Nordkapp – będącego mitycznym dla motocyklowych podróżników punktu na mapie Europy. Walcz o udział w wyprawie, która wiedzie przez Szwecję, Finlandię i Norwegię, wzdłuż fiordów i wybrzeża, przez gęste lasy i pustkowia Laponii do wyjątkowego celu – koła podbiegunowego.

Wyprawa motocyklowa: Motul Azja Tour. Kirgistan

Jak widać, Motul Tour nie zmniejsza tempa – od 1 marca rozpoczyna poszukiwania trzech pasjonatów motocykli, których zew przygody zawiedzie tym razem na fascynujący Nordkapp!

Co trzeba zrobić by wziąć udział w Motul Europa Tour?

Na pewno części z Was nie trzeba tłumaczyć warunków udziale w konkursie Motul Tour. Jeśli jednak nie miałaś(eś) do tej pory okazji zaznajomić się z tym bezprecedensowym konkursem, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Sprawa jest prosta.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Po pierwsze: kup produkt Motul

W okresie od 01.03.2022 do 26.06.2022 kup olej Motul serii 300V, 7100 lub 5100 w opakowaniu 4 L. Przy zakupie odbierz naklejkę z unikalnym kodem, zachowaj dowód zakupu.

Po drugie: zrób zdjęcie

Pokaż piękno swojego pojazdu na zdjęciu pt. „Motocykl w moim mistrzowskim ujęciu”. Zaszalej – liczy się artystyczne ujęcia maszyny, estetyka i kreatywność!

Po trzecie: zarejestruj zgłoszenie

Wypełnij formularz i zgłoś zdjęcie. Jeśli będziesz jednym z pierwszych 500 uczestników, otrzymasz kartę podarunkową BP o wartości 50 zł. Walczysz także o nagrodę tygodnia – kartę podarunkową BP o wartości 250 zł.

Po czwarte: graj o nagrodę główną

Nakręć krótki filmik o swojej pasji motocyklowej pt. „Dlaczego motocykl?”. Postaw na oryginalność i estetykę i walcz o 1 z 3 miejsc na motowyprawie na Nordkapp!

Wyprawa to nie wszystko

Nie zwlekaj! W edycji 2022 do wygrania jest wiele nagród! Na zwycięzców czeka ponad 500 kart przedpłaconych o różnych wartościach do zrealizowania na stacjach BP. Ponadto możesz walczyć o udział w wyprawie na północne krańce Europy! Wyprawa motocyklowa: Motul Azja Tour. Kirgistan

Na szczęśliwców czekają także kupony rabatowe BP – 500 sztuk o wartości 50 zł oraz 17 kuponów na 250 zł.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdziesz na stronie motultour.pl. Tam także dostępne sa relacje z poprzednich edycji konkursu Motul Tour. Szczególnie polecamy przyjrzeć się pracom, które zwyciężyły w poprzednich latach i spróbować przebić pomysłowość zwycięzców. Naszym zdaniem i zdaniem uczestników, którzy mają na swoim koncie tę niesamowitą przygodę – zdecydowanie warto!

Przeczytaj także:

Motul Azja Tour: wraz z laureatami konkursu lecimy do Kirgistanu. Przed nami przygoda życia?

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i dotyczy zakupu konsumenckiego dokonanego w wybranych punktach sprzedaży. Warunkiem wydania nagrody głównej jest posiadanie prawa jazdy kat. A. Należy zachować naklejkę z kodem i dowód zakupu.

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button