Motul Azja Tour: wraz z laureatami konkursu lecimy do Kirgistanu. Przed nami przygoda życia?

Wraz ekipą Motula lecimy do Kirgistanu. Motul Azja Tour wchodzi w finałową fazę!

W skrócie
  • Motul Azja Tour to już trzecia edycja niesamowitego konkursu Motula. W poprzednich edycjach laureaci odwiedzili RPA oraz USA. Tym razem czas na Kirgistan!
  • W tym roku odwiedzimy Kirgistan, a więc kraj o naprawdę dużym zróżnicowaniu terenowym. Przed nami niesamowite szlaki enduro, stepy, widoki górskie i cała masa przygód - naszą przygodę zapamiętamy na długo!
  • Śledź naszą stronę i social media. Już niebawem znajdziesz tam całą masę historii i relacji z Motul Azja Tour!

Trzecia edycja Motul Tour wchodzi w fazę finałową. Zwycięzcy wyruszą do Kirgistanu, gdzie będą jeździć na motocyklach i zachwycać się wspaniałym terenami i przepięknymi widokami tej części świata. Wybieramy się razem z nimi i obiecujemy przywieźć całą masę pięknych zdjęć, wspaniałych przygód i opowieści na najwyższym, motocyklowym poziomie.

Motul w drugim kwartale ubiegłego roku ogłosił kolejną edycję Motul Tour, a więc konkursu, w którym laureaci mogli zgarnąć totalnie odjazdowy wyjazd na drugi koniec świata. Najbardziej znany dostawca olejów silnikowych do motocykli już trzeci raz zabiera zwycięzców swojego konkursu w najpiękniejsze miejsca świata. Na początku było było tajemnicze RPA, w drugiej edycji motulowa kawalkada udała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w klimacie dzikiego zachodu zwiedzała i zachwycała się widokami niezwykłych miejsc USA. Tym razem organizator konkursu poszedł krok dalej i zabiera zwycięzców konkursu do najbardziej nieoczywistego miejsca na ziemi, do Kirgistanu. Mamy niewątpliwą przyjemność potwierdzić, że do Kirgistanu wybieramy się również my, a to oznacza, że w najbliższych dniach na naszej stronie znajdziesz całą masę tekstów i relacji związanych z wyjazdem Motul Azja Tour.

Motul Azja Tour. Motocyklowa wyprawa marzeń

Podróże motocyklowe to kwintesencja motocyklizmu – wie to każdy kto miał okazję kiedykolwiek podróżować na motocyklu. Poczucie wolności, które daje podróż motocyklowa jest nieporównywalne z niczym innym, a w tym przypadku będzie potęgowane przez niesamowite widoki i dzikie, nieskalane obecnością człowieka miejsca. Z drugiej strony liczymy na spotkania z ludźmi, poznawanie kirgiskiej kultury i wreszcie niesamowite motocyklowe przygody, o których będziemy mogli Wam opowiedzieć, a przede wszystkim pokazać w naszych filmach i relacjach na facebooku, instagramie i youtubie.

motul tour

Motul Tour. O co chodziło w tym konkursie?

Zadanie konkursowe było banalnie proste. Wystarczyło do 28 czerwca 2020 w jednym sklepów objętych promocją zakupić 4-litrowe opakowanie oleju MOTUL serii 300V, 7100, lub 5100 i przy zakupie odebrać konkursową naklejkę z unikalnym kodem. Kolejnym punktem zabawy było cyknięcie zdjęcia o tematyce motocyklowej. Konkursowe zdjęcie miało symbolizować hasło „Jestem motocyklistą”. W tym zadaniu liczyła się kreatywność i oryginalność wykonanego zdjęcia – zadanie przyznacie ciekawe. Osoby, które wysłały najciekawsze fotki mogły wygrać wyjazd do Kirgistanu i wygrały!

Zatem już w najbliższą środę wsiądziemy wraz z ekipą Motula oraz laureatami konkursu do samolotu, którym polecimy do tego azjatyckiego kraju. Na miejscu przesiądziemy się na motocykle, którymi pokonamy kilka tysięcy kilometrów po kirgiskich bezdrożach. Czekają nas tereny stepowe, górskie przełęcze, niesamowite jeziora, widoki, spanie w jurtach, przeprawy enduro i cała masa przygód, o których jeszcze nie mamy nawet pojęcia. Trzymajcie kciuki i obserwujcie w najbliższym czasie naszą stronę i nasz social – będzie się działo!

 

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Tobiasz Kukieła

Dziennikarz motoryzacyjny, fotograf, reportażysta. Na motocyklach jeździ od dzieciaka i cały czas odczuwa potrzebę rozwijania swoich umiejętności jeździeckich. Jest złomiarzem z powołania - zdecydowanie częściej kupuje motocykle niż je sprzedaje. Czy to jego problem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button