Aktualnie czytasz:
Router WS 50: Wygląda znajomo?
3

Nieco tak. To dlatego bowiem mogliśmy się spotkać już z tą konstrukcją fabryki na Polskim rynku za sprawą innych importerów. Teraz dzięki marce Romet, WS 50 można spotkać w wielu polskich marketach i to już za 3000 PLN.

Dlaczego warto zastanowić się nad ofertą Router ‚a?
Bo to dobry motorower dla kogoś, kto chce zacząć przygodę z biegówką. Jazda manualem znacznie przybliża nas do zdobycia prawa jazdy na pełnoprawny motor. W razie wywrotki nie będziemy się zbytnio martwić – części zamienne do Router WS 50 są tanie i ogólnodostępne.
Co kryje się we wnętrzu tego sprzętu? Mamy tutaj silnik czterosuwowy, chłodzony powietrze, duże koła, manualną skrzynię, obrotomierz i inne niezbędne instrumenty. Warto podkreślić rolę wydechu w tym motorowerze. Brzmienie WS 50 niczym nie przypomina klasycznej pięćdziesiątki. Na pochwałę zasługuje również miękkie zawieszenie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Do plusów dopisujemy też wygodne siedzisko i duży bak, który przy spalaniu 2-2.5 L na setkę starcza na bardzo długo.

Prędkość maksymalna po odblokowaniu 70 km/h.

Mniejsze pokłony za wykonanie. Elementy wykończeniowe nie są najwyższych lotów. Chromy okazują się plastikami, a bak paliwa głośno rezonuje przy wysokich obrotach. Jednak jak za cenę 3000 PLN…

 
Czytaj
REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
57%
Interesujące
29%
heh...
14%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe kiero
  18 sierpnia 2011 at 20:54

  Baaaardzo chciałem zakupić ten wehikuł, nawet zbierałem kaskę i gdy miałem połowę i zdrożały bilety PKS kupiłem okazjonalnie routerka Bassę. Jestem zadowolony z Basi, ale nadal w dołku mnie ściska że nie mam tego Routerka, a na drugiego nie mam miejsca, ehhhhhh :/
  nie można mieć wszystkiego 🙁

 • Zdjęcie profilowe kasiora69
  16 października 2011 at 23:51

  chyba tez se kupie, dobre ma opinie na swoj temat

 • Zdjęcie profilowe Nartivun
  29 października 2011 at 22:31

  Posiadam owy motorower, sprawuje się bardzo dobrze, na zegarku już ponad 2000km. Spasowanie plastików i wykonanie pozostawia wiele do życzenia.Ale co wymagać za cenę 2500zł.