Router WS 50: Wygląda znajomo? - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Router WS 50: Wygląda znajomo?

Nieco tak. To dlatego bowiem mogliśmy się spotkać już z tą konstrukcją fabryki na Polskim rynku za sprawą innych importerów. Teraz dzięki marce Romet, WS 50 można spotkać w wielu polskich marketach i to już za 3000 PLN.

Dlaczego warto zastanowić się nad ofertą Router 'a?
Bo to dobry motorower dla kogoś, kto chce zacząć przygodę z biegówką. Jazda manualem znacznie przybliża nas do zdobycia prawa jazdy na pełnoprawny motor. W razie wywrotki nie będziemy się zbytnio martwić - części zamienne do Router WS 50 są tanie i ogólnodostępne.
Co kryje się we wnętrzu tego sprzętu? Mamy tutaj silnik czterosuwowy, chłodzony powietrze, duże koła, manualną skrzynię, obrotomierz i inne niezbędne instrumenty. Warto podkreślić rolę wydechu w tym motorowerze. Brzmienie WS 50 niczym nie przypomina klasycznej pięćdziesiątki. Na pochwałę zasługuje również miękkie zawieszenie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Do plusów dopisujemy też wygodne siedzisko i duży bak, który przy spalaniu 2-2.5 L na setkę starcza na bardzo długo.

Prędkość maksymalna po odblokowaniu 70 km/h.

Mniejsze pokłony za wykonanie. Elementy wykończeniowe nie są najwyższych lotów. Chromy okazują się plastikami, a bak paliwa głośno rezonuje przy wysokich obrotach. Jednak jak za cenę 3000 PLN...

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Baaaardzo chciałem zakupić ten wehikuł, nawet zbierałem kaskę i gdy miałem połowę i zdrożały bilety PKS kupiłem okazjonalnie routerka Bassę. Jestem zadowolony z Basi, ale nadal w dołku mnie ściska że nie mam tego Routerka, a na drugiego nie mam miejsca, ehhhhhh :/
    nie można mieć wszystkiego 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button