Romet 747: Z bliska

Jest to jednoślad dostępny w wersji dwu jak i czterosuwowej. Romet 747 może być dobrym początkiem dla osoby, która dopiero zaczyna poznawać tajniki jazdy skuterem. Dodatkowo do jego kupna zachęca cena, albowiem kwota 3000 PLN nie jest wygórowana.

Z pewnością rzeczą, która jest dużym plusem Rometa to jego design. Interesująca i sportowo wyglądająca maszyna przyciąga i będzie przyciągać wielu klientów, szczególnie młodych, którzy szukają niezapomnianych wrażeń. Ciekawą rzeczą, która zachęca do zakupu 747 jest na przykład sportowy tłumik. Wygląda ciekawie.

Wolisz jazdę spokojną czy może wręcz przeciwnie? Żeby dopasować skuter jak najlepiej do potrzeb klienta Romet 747 posiada dwie wersje silnikowe - 2T i 4T. Silnik dwusuwowy to coś dla lubiących dynamiczną jazdę, natomiast silnik czterosuwowy - dla ludzi bardziej spokojniejszych, wolących jazdę ekologiczną i mniej hałaśliwy silnik. Oczywiście 747 posiada blokady, które nie pozwalają przekroczyć prędkości większej niż 45 km/h.

Nad bezpieczeństwem czuwają dwa wydajne hamulce - z przodu tarczowe, z tyłu bębnowe. Wygodę i komfort jazdy zapewniają 12 calowe koła, które z pewnością wystarczają do jazdy codziennej.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Niestety oprócz samych superlatyw skuter posiada też wady. Jednym z nich jest kanapa, która nie nadaję się do jazdy z pasażerem. Jest ona z pewnością za mała przez co nasz pasażer będzie czuł dyskomfort w trakcie jazdy.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. Hmm …
    Akurat na 747 miałem okazje jeździć … Jazda w pojedynkę spoko, lecz z pasażerem to istny cyrk. Jest bardzo niewygodnie.
    Jeżeli miałbym wybierać to zdecydowałbym się na Vapora. Design chyba też ciekawszy , a te światła LED – miodzio!

  2. nie widać na forum Degename on swojego 747 niedawno sprzedał. Narzekał na słaby stelaż pod kufer i samo mocowanie kufra pękało. W słoneczne dni potrafiła zrobić się czarna płytka wskaźnika deski rozdzielczej. Tak tył wygląda super. O innych zadach i waletach tego sprzętu pewnie opowiadałby godzinami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button