Aktualnie czytasz:
Romet 747: Z bliska
6

Jest to jednoślad dostępny w wersji dwu jak i czterosuwowej. Romet 747 może być dobrym początkiem dla osoby, która dopiero zaczyna poznawać tajniki jazdy skuterem. Dodatkowo do jego kupna zachęca cena, albowiem kwota 3000 PLN nie jest wygórowana.

Z pewnością rzeczą, która jest dużym plusem Rometa to jego design. Interesująca i sportowo wyglądająca maszyna przyciąga i będzie przyciągać wielu klientów, szczególnie młodych, którzy szukają niezapomnianych wrażeń. Ciekawą rzeczą, która zachęca do zakupu 747 jest na przykład sportowy tłumik. Wygląda ciekawie.

Wolisz jazdę spokojną czy może wręcz przeciwnie? Żeby dopasować skuter jak najlepiej do potrzeb klienta Romet 747 posiada dwie wersje silnikowe – 2T i 4T. Silnik dwusuwowy to coś dla lubiących dynamiczną jazdę, natomiast silnik czterosuwowy – dla ludzi bardziej spokojniejszych, wolących jazdę ekologiczną i mniej hałaśliwy silnik. Oczywiście 747 posiada blokady, które nie pozwalają przekroczyć prędkości większej niż 45 km/h.

Nad bezpieczeństwem czuwają dwa wydajne hamulce – z przodu tarczowe, z tyłu bębnowe. Wygodę i komfort jazdy zapewniają 12 calowe koła, które z pewnością wystarczają do jazdy codziennej.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Niestety oprócz samych superlatyw skuter posiada też wady. Jednym z nich jest kanapa, która nie nadaję się do jazdy z pasażerem. Jest ona z pewnością za mała przez co nasz pasażer będzie czuł dyskomfort w trakcie jazdy.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe Nick3y
    12 stycznia 2012 at 14:54

    No to mam dylemat… Wybór rzędu nowego Vapor’a czy 747…?

  • Zdjęcie profilowe Szymon
    12 stycznia 2012 at 15:55

    Hmm …
    Akurat na 747 miałem okazje jeździć … Jazda w pojedynkę spoko, lecz z pasażerem to istny cyrk. Jest bardzo niewygodnie.
    Jeżeli miałbym wybierać to zdecydowałbym się na Vapora. Design chyba też ciekawszy , a te światła LED – miodzio!

  • Zdjęcie profilowe dychul
    13 stycznia 2012 at 19:43

    nie widać na forum Degename on swojego 747 niedawno sprzedał. Narzekał na słaby stelaż pod kufer i samo mocowanie kufra pękało. W słoneczne dni potrafiła zrobić się czarna płytka wskaźnika deski rozdzielczej. Tak tył wygląda super. O innych zadach i waletach tego sprzętu pewnie opowiadałby godzinami.

  • Zdjęcie profilowe madi
    13 stycznia 2012 at 20:25

    Dychul Degename miał rometa 717

  • Zdjęcie profilowe dychul
    14 stycznia 2012 at 09:59

    ups. ale lipa, przepraszam.

  • Zdjęcie profilowe Szymon
    14 stycznia 2012 at 18:21

    @dychul
    Mój znajomy ma 747 i wady które wymieniłeś jak najbardziej są prawdziwe 🙂 Jemu również odleciał kufer w trakcie jazdy