Aprilia Tuono V4 1100 RR 2019 z Akrapem w gratisie: Rusza włoska promocja

Aprilia Tuono V4 1100 to motocykl, którego fanom włoskich dwukołowych petard przedstawiać zdecydowanie nie trzeba. Dość powiedzieć, że jest to rasowy superbike z najwyższej półki w wersji z prostą kierownicą. W przygotowanej specjalnie dla fanów włoskich przecinaków promocji możesz teraz zgarnąć Tuono z rocznika 2019 z bardzo smakowitym dodatkiem w gratisie.

Teraz, w promocji przygotowanej przez polskiego dystrybutora motocykli Aprilia, modeli Tuono V4 1100 RR z rocznika 2019 dostępny jest w niebagatelnej promocji. Wybierając właśnie ten model z mocno już ograniczonej oferty, otrzymasz wraz z maszyną fabrycznie montowany wyczynowy wydech typu slip-on przygotowany specjalnie dla tego modelu przez  firmę Akrapović. Sam komin wyceniony jest na 8500 zł, więc jest o co walczyć. Zwłaszcza, że poprawia nie tylko rasowy wygląd maszyny, ale także brzmienie piekielnej V4-ki i jej osiągi.

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższego dealera. Więcej informacji znajdziesz na stronie:
http://aprilia-poland.pl/tuono-akrap-gratis/

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button