Po co w Polsce jest Ambasada Korei Północnej? Zobacz jak wygląda z bliska

Jesteśmy praktycznie w samym centrum Warszawy. Niedaleko znajdują się sławne już blokowiska należące do Federacji Rosyjskiej. One to nic w porównaniu z tym co znajduje się tuż obok - sąsiaduję z nimi Ambasada Korei, ale Północnej.

Jesteśmy praktycznie w samym centrum Warszawy. Niedaleko znajdują się sławne już blokowiska należące do Rosji, do Federacji Rosyjskiej. Mają nieunormowany status i to jest konflikt pomiędzy Polską, a Rosją, który jest dalej nierozstrzygnięty. A to jest mały pikuś w porównaniu z tym co sąsiaduję z nimi, bo sąsiaduję z nimi Ambasada Korei, ale Korei Północnej. Tak, w Polsce jest taka Ambasada, Ambasada Korei Północnej na terenie której stoi sobie właśnie taki blok, gdzie urzęduję normalnie ambasador, który został tutaj właśnie delegowany prosto ze stolicy Korei Północnej i który tutaj normalnie przebywa, mieszka na co dzień. Rodzi się jedno zasadnicze pytanie związane z Ambasadą Korei Północnej w Polsce - po co ta placówka dyplomatyczna tutaj funkcjonuje i po co Polska w ogóle z takim krajem utrzymuję stosunki dyplomatyczne? Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe. Ale nawet tutaj jak widać za tymi murami, że nawet w miejscu takiej placówki dyplomatycznej czas jakby się zatrzymał technologicznie. Dosyć spora ciekawostka, mało Polaków o tym wie.

Tuż obok biurowce, niedaleko też WFDiF, centrum stolicy, centrum życia Polski niemalże. Tuż obok też jest siedziba największego w Polsce holdingu medialnego, czyli Agory. Bardzo ciekawa okolica, która skrywa właśnie takie dwa sekrety. Po pierwsze postsowieckie bloki, których Polska nie może odzyskać mimo tego, że jest już rok 2013, a po drugie Ambasada Korei Północnej.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. powinno sie zlikwidowac wszelkie kontakty z chorym dyktatorem narkomanen alkoholikiem morderca dzieci!!! ja sie pytam po co wy mu pomagacie,utrzymujecie jego obozy koncentracyjne?? zlikwidowac konsulaty ambasady jakikolwiek kontakt a na koniec zrzucic mu prawdziwa bombe atomowa-ja wiem ze zginie duzo ludzi,ale mo0ze bedzie druga japonia???? przyszle pokolenie zacznie zyc normalnie??? czy ktos o tym pomyslal??
    dlaczego unia utrzymuje go za nasze podatki podobnie jak muzumanow ktrorzy morduja dzieci gwalca je w imie mahometa allaha!! kto wogole to tolöeruje!!??taki sam syf jak i w korei!!! po co sa ambasady? a po to ze ktos ma w tym interes!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button