Mechanicy motocyklowi i pasjonaci zgłębiania wiedzy, łączcie się!

Na facebooku powstała nowa grupa „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” . Wszystko po to aby mechanicy mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniami, a pasjonaci zyskiwali nową inspirację warsztatową. Nie będziesz już sam ze swoimi motocyklowymi rozterkami.

Pomysł na założenie grupy wyszedł od firmy Inter Cars, największego dystrybutora części do samochodów osobowych, użytkowych i motocykli. Idea nie jest nowa – od roku funkcjonuje już podoba grupa „Mechanika Samochodowa…”  i liczy już ponad 60 tysięcy użytkowników.

Inter Cars nie tylko dystrybuuje części i akcesoria, ale także czynnie wspiera wszystkich mechaników na Polskim Rynku Motocyklowym. Regularnie organizowane są bezpłatne szkolenia z serii Bike Tech Tour, a nowe facebookowe przedsięwzięcie jest sposobem na praktyczną wymianę wiedzy. Założyciel pragnie, aby nowa grupa motocyklowa stała się miejscem pełnym pasjonatów motocyklowych. Doświadczeni mechanicy już dzielą się tam swoją wiedzą i nietypowymi przypadkami warsztatowymi. Jest to świetne miejsce na zadawanie trudnych pytań oraz na uzyskanie pomocy w diagnozowaniu wyjątkowych problemów. W końcu nie ma lepszego sposobu na poszerzanie swojej wiedzy, niż burza mózgów i współpraca z doświadczonymi osobami.

Grupa „Mechanika Motocyklowa” to także idealne miejsce dla zwykłych motocyklistów, którzy interesują się sprawami technicznymi i mechanicznymi. Można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę w zakresie mechaniki, ale także przeczytać wiele ciekawostek dotyczących budowy i funkcjonowania motocykli. Grupa może stać się świetną inspiracją do rozpoczęcia samodzielnych napraw przy swoim motocyklu, a także do dzielenia się efektami swojej pracy i modyfikacji.

Pomimo, że grupa jest świeża, to ma już ponad 500 członków. Już teraz stało się jasne, że „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” staje się wspaniałą społecznością motocyklistów, która żyje motocyklami, wspólnie się wspiera radami i wskazówkami oraz dzieli ciekawymi spostrzeżeniami.

Jeżeli jesteś wykwalifikowanym mechanikiem, lub sam naprawiasz swój motocykli i chciałbyś pogłębić swoją wiedzę, to dołącz do grupy: „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie”

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button