Aktualnie czytasz:
Mechanicy motocyklowi i pasjonaci zgłębiania wiedzy, łączcie się!
0

Na facebooku powstała nowa grupa „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” . Wszystko po to aby mechanicy mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniami, a pasjonaci zyskiwali nową inspirację warsztatową. Nie będziesz już sam ze swoimi motocyklowymi rozterkami.

Pomysł na założenie grupy wyszedł od firmy Inter Cars, największego dystrybutora części do samochodów osobowych, użytkowych i motocykli. Idea nie jest nowa – od roku funkcjonuje już podoba grupa „Mechanika Samochodowa…”  i liczy już ponad 60 tysięcy użytkowników.

Inter Cars nie tylko dystrybuuje części i akcesoria, ale także czynnie wspiera wszystkich mechaników na Polskim Rynku Motocyklowym. Regularnie organizowane są bezpłatne szkolenia z serii Bike Tech Tour, a nowe facebookowe przedsięwzięcie jest sposobem na praktyczną wymianę wiedzy. Założyciel pragnie, aby nowa grupa motocyklowa stała się miejscem pełnym pasjonatów motocyklowych. Doświadczeni mechanicy już dzielą się tam swoją wiedzą i nietypowymi przypadkami warsztatowymi. Jest to świetne miejsce na zadawanie trudnych pytań oraz na uzyskanie pomocy w diagnozowaniu wyjątkowych problemów. W końcu nie ma lepszego sposobu na poszerzanie swojej wiedzy, niż burza mózgów i współpraca z doświadczonymi osobami.

Grupa „Mechanika Motocyklowa” to także idealne miejsce dla zwykłych motocyklistów, którzy interesują się sprawami technicznymi i mechanicznymi. Można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę w zakresie mechaniki, ale także przeczytać wiele ciekawostek dotyczących budowy i funkcjonowania motocykli. Grupa może stać się świetną inspiracją do rozpoczęcia samodzielnych napraw przy swoim motocyklu, a także do dzielenia się efektami swojej pracy i modyfikacji.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Pomimo, że grupa jest świeża, to ma już ponad 500 członków. Już teraz stało się jasne, że „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” staje się wspaniałą społecznością motocyklistów, która żyje motocyklami, wspólnie się wspiera radami i wskazówkami oraz dzieli ciekawymi spostrzeżeniami.

Jeżeli jesteś wykwalifikowanym mechanikiem, lub sam naprawiasz swój motocykli i chciałbyś pogłębić swoją wiedzę, to dołącz do grupy: „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie”

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%