Aktualnie czytasz:
KOSZULKI 4 RIDE – POLISH MOTORCYCLE PARTS. W motocyklowym klimacie
0

Motocykliści jak mało która grupa lubią się wyróżniać i podkreślać swoją pasję. To dobrze, że potrafimy być dumni z tego, że kręcą nas jednoślady. A jaki jest najlepszy sposób by stylowo krzyczeć wokół, że motocykle to najlepszy wynalazek w historii? Oczywiście bawełniany T-Shirt, który sprawdzi się niemal przy każdej okazji.

Jeśli szukacie właśnie takiej koszulki z motywem motocyklowym, która w dodatku nie tylko wygląda bardzo dobrze, ale także kosztuje niewiele, to warto zerknąć na limitowaną serię koszulek „4RIDE Polish Motorcycle Parts”. Marka 4RIDE należąca do Inter Cars SA, jest już blisko 10 lat na rynku i skupia pod sobą ofertę części zamiennych, eksploatacyjnych i akcesoriów dla wszelkiej maści jednośladów.

Dlaczego „Polish Motorcycle Parts”? Dlatego, że marka 4RIDE dystrybuowana jest w międzynarodowej sieci sprzedaży Inter Cars w ponad 10 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a nawet w Grecji i Chorwacji. Obie wersje koszulki trafiły również do tych krajów. W końcu Polish brzmi dumnie! Przyszedł czas, aby motyw 4RIDE zaistniał także na codziennej odzieży.

Koszulka kosztuje 29,99 zł i jest dostępna w limitowanej serii na www.imready.eu

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%