KOSZULKI 4 RIDE – POLISH MOTORCYCLE PARTS. W motocyklowym klimacie

Motocykliści jak mało która grupa lubią się wyróżniać i podkreślać swoją pasję. To dobrze, że potrafimy być dumni z tego, że kręcą nas jednoślady. A jaki jest najlepszy sposób by stylowo krzyczeć wokół, że motocykle to najlepszy wynalazek w historii? Oczywiście bawełniany T-Shirt, który sprawdzi się niemal przy każdej okazji.

Jeśli szukacie właśnie takiej koszulki z motywem motocyklowym, która w dodatku nie tylko wygląda bardzo dobrze, ale także kosztuje niewiele, to warto zerknąć na limitowaną serię koszulek „4RIDE Polish Motorcycle Parts”. Marka 4RIDE należąca do Inter Cars SA, jest już blisko 10 lat na rynku i skupia pod sobą ofertę części zamiennych, eksploatacyjnych i akcesoriów dla wszelkiej maści jednośladów.

Dlaczego „Polish Motorcycle Parts”? Dlatego, że marka 4RIDE dystrybuowana jest w międzynarodowej sieci sprzedaży Inter Cars w ponad 10 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a nawet w Grecji i Chorwacji. Obie wersje koszulki trafiły również do tych krajów. W końcu Polish brzmi dumnie! Przyszedł czas, aby motyw 4RIDE zaistniał także na codziennej odzieży.

Koszulka kosztuje 29,99 zł i jest dostępna w limitowanej serii na www.imready.eu

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button