Praca szuka motocyklistów!

Motocyklistki i motocykliści to bardzo rozchwytywany towar na rynku pracy. Zwłaszcza, jeśli oprócz tak pięknej pasji, posiadają jeszcze inne super moce. Oto kolejny przykład na to, że dobra praca szuka dobrego fana/fanki dwóch kółek.

Jeżeli twoją pasją są motocykle i chciał(a)byś realizować ją również zawodowo, to możesz teraz spróbować swoich sił w pracy dla Inter Cars SA. Obecnie lider rynku motoryzacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej, właściciel sieci sklepów motocyklowych I’M Inter Motors oraz sieci dystrybucji hurtowej części motocyklowych, poszukuje kandydatów na dwa stanowiska.

Jeżeli mieszkasz na Śląsku, masz doświadczenie w obsłudze klienta, znasz rynek motocyklowy i lubisz nowe wyzwania, to aplikuj na stanowisko Opiekuna Rynku Motocyklowego. Czeka na ciebie ciekawa praca w dużej i prężnej organizacji oraz wszystko co potrzebujesz, aby aktywnie pracować w terenie. Dowiedz się więcej i aplikuj.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicy, to czeka na ciebie interesująca praca w centrali firmy w Warszawie na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Tutaj znajdziesz stabilną pracę i zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin. Dowiedz się więcej i aplikuj.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Powodzenia!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button