Masz Yamahę Tenere 700? Możesz wziąć udział w prestiżowych rajdach terenowych

Yamaha startuje z Ténéré Spirit Experience 2023

W skrócie
  • Yamaha zaprasza do udziału w Ténéré Spirit Experience
  • Jest to oferta skierowana do posiadaczy Yamahy Tenere 700
  • Dzięki niej możesz wziąć udział w najbardziej prestiżowych rajdach terenowych na świecie, będąc jednocześnie widzem i uczestnikiem
  • Zamiast bezpośredniego udziału, możesz bez presji jechac trasą rajdu i spędzać czas z zawodnikami podczas codziennych biwaków

Dla wielu z motocyklistów lubujących się w motocyklach klasy adventure posiadanie Yamahy Tenere 700 jest spełnieniem podróżniczych i motocyklowych, a czasem także sportowych marzeń. Teraz, mając Tenere 700 w swoim garażu, może także spróbować swoich sił w najbardziej znanych imprezach rajdowych świata. Wszystko dzięki programowi Ténéré Spirit Experience 2023.

Abyś mógł w pełni cieszyć się swoją Ténéré, w 2023 roku Yamaha wprowadza nowe, ekskluzywne doświadczenie Ténéré Spirit Experience, dzięki któremu będziesz mógł wziąć udział w najsłynniejszych rajdach na świecie, wraz z oficjalnym zespołem Yamaha Ténéré World Raid Team. Brzmi jak prima aprilis? Najlepsze, że to prawda!

Ekscytująca rajdowa przygoda dla każdego właściciela Ténéré

Ténéré Spirit Experience to program stworzony specjalnie dla entuzjastów offroadowych możliwości modelu Tenere 700, którzy pragną poczuć smak prawdziwej terenowej przygody na światowym poziomie. W ramach tego wyjątkowego doświadczenia będziesz miał okazję wybrać rajd i podążać zarówno jego główną trasą jak i obserwować zawodników jadąc trasą równoległą oraz mieszkając każdego wieczoru na campingu razem z zespołem wyścigowym Ténéré World Raid.

Program Ténéré Spirit Experience jest prowadzony przez byłego mistrza Enduro i kierownika zespołu wyścigowego Dakar Marca Bourgeois za pośrednictwem jego firmy MBSM w imieniu Yamahy. Wyjazd jest otwarty dla posiadaczy Ténéré, którzy chcą przenieść swoją przygodę z jazdą na inny poziom i poczuć prawdziwy smak rajdów. Bez intensywnej presji rywalizacji, a jednocześnie doświadczając piękna krajobrazów.

Ténéré Spirit Experience: Pełny rajdowy pakiet, od startu do mety

Ténéré Spirit Experience to całkowity pakiet, który został przemyślany tak, aby objąć każdy aspekt przygotowań, przelotów, transportu rowerów i Twojego udziału w wybranym rajdzie. Yamaha Tenere 700

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przed imprezą, jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności jazdy lub nawigacji możesz wziąć udział w programie treningowym Ténéré Centre, a firma MBSM zajmie się wszystkim innym od początku do końca – w tym codziennymi odprawami przed imprezą, logistyką, pomocą techniczną, dopasowaniem urządzenia GPS, śniadaniem i kolacją oraz campingiem.

Zabierz swoją Yamahę Tenere na przygodę twojego życia

Podczas imprez Ténéré Spirit Experience będziesz jeździł na swojej własnej maszynie, ale nie musisz się martwić o dokonywanie zbyt wielu modyfikacji.

Technicy MBSM wyposażą Twoją Ténéré w specjalne koła i opony oraz sprzęt nawigacyjny przed jazdą – w niektórych przypadkach Ténéré będzie musiała być wyposażona w dodatkowy zbiornik paliwa na potrzeby konkretnych wydarzeń. Yamaha Tenere 700 Rally Edition

W ramach Ténéré Spirit Experience będziesz dzielić camping z zawodnikami Ténéré World Raid Team – Alessandro Botturim i Polem Tarrèsem, którzy będą startować w wybranych imprezach – a także z innymi zawodnikami z najwyższej półki, którzy dołączą do niektórych wyścigów.

Przeczytaj też:

Yamaha Ténéré 700 2023: nadjeżdżają wyczekiwane modyfikacje

Zespół Marca Bourgois (MBSM) zajmie się zarówno organizacją wyścigów, jak i programem Ténéré Spirit Experience pod patronatem Ténéré World Raid Team, co pozwoli na płynną integrację prawdziwego ducha wyścigów i doświadczeń klientów. Yamaha Tenere 700

Fajnie? No pewnie, że fajnie! Kliknij ten link (Ténéré Spirit Experience) i sprawdź terminy dostępnych rajdów już teraz. Ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Czytaj dalej

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button