Letnia Promocja w sieci sprzedaży Barton Motors: Zniżki na wybrane modele skuterów, motorowerów, motocykli i quadów – nawet do 1610 zł.

Informacja prasowa

W skrócie
  • Barton Motors odpala Letnią Promocję!
  • Teraz, przy zakupie wybranych modeli pojazdów marki Barton, skorzystasz ze zniżki nawet w wysokości 1610 zł

Jest lato, jest zabawa! Tego zdania jest ekipa z Barton Motors, która właśnie odpala letnią promocję na pojazdy pochodzące z bogatej oferty marki. O co chodzi i co możesz zyskać decydując się jeszcze tego lata na zakup własnego motocykla, skutera, lub quada?

Lato to czas podróży, tych małych jak i dużych. Do pracy, nad jezioro, pod namiot czy do wynajętego pensjonatu trzeba przecież czymś dojechać. Najlepiej szybko i pewnie, bez stania w wakacyjnych korkach. My, jak i część motoryzacyjnych maniaków, wiemy, że przy letnich temperaturach najprzyjemniej podróżuje się na jednośladzie, a w terenie niesamowitą frajdę daje jazda na quadzie.

Jest lato, jest zabawa!

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu takimi pojazdami Barton Motors uruchamia Letnią Promocję, pozwalającą zakupić wybrane modele Barton Motors ze znacznymi zniżkami. Kupując właśnie teraz skuter, motorower, motocykl czy quada z oferty promocyjnej zyskujesz od kilkuset do nawet 1610 złotych. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na paliwo, dodatkowe akcesoria, lub sfinansować z nich wakacyjny wyjazd.

W ofercie znajdziesz ponad 40 modeli różnych maszyn: od motorowerów dla 14 latków posiadających prawo jazdy kategorii AM, przez szeroką ofertę pojazdów, którymi możemy poruszać się z już z samochodową kategorią B, czy posiadając wyłącznie dowód osobisty (osoby, które przed dniem 13 stycznia 2013 roku ukończyły 18 lat). Nie brakuje także pojazdów ATV oraz motocykli offroadowych. Zaprawdę jest w czym wybierać!

Przeczytaj też:

Barton FR50: motorower (50 ccm) dla młodzieży w każdym wieku

Po szczegóły uderz do sieci dealerskiej pojazdów Barton: barton-motors.pl/gdzie-kupic

Promocja obejmuje wybrane modele marki Barton Motors i obowiązuje do odwołania.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button