BMW Motorrad Days 2022 Zieleniec: polskie święto motocykli BMW już we wrześniu

Fani motocykli BMW będą świętować na zlocie w Sudetach

W skrócie
  • BMW Motorrad Days 2022 Zieleniec, czyli polska edycja święta BMW połączona z eliminacjami GS Challenge
  • Na miejscu moc atrakcji, jazdy testowe, muzyka na żywo i zlotowa atmosfera
  • Impreza odbędzie się w dniach 9-11 września 2022 w Zieleńcu, w miasteczku zlotowym. Trafisz na pewno

Jeśli przegapiłeś tegoroczne BMW Motorrad Days w Berlinie, to drugi raz nie możesz popełnić tego błędu. Zwłaszcza, że polska edycja tej kultowej imprezy organizowana jest w urokliwych zakątku gór polskich, w miejscowości Zieleniec. Obecność tam w dniach 9-11 września jest zdecydowanie obowiązkowa.

BMW Motorrad Days w Zieleńcu to jedyna w swoim rodzaju impreza nie tylko dla fanów niemieckich motocykli, ale nie da się ukryć, że przede wszystkim. To właśnie fani maszyn spod znaku niebiesko-białego śmigła mają w tych dniach swoje polskie święto, będące nasza lokalną edycją ogólnoświatowych BMW Motorrad Days, które w tym roku – po dwóch latach przerwy – odbyły się po raz pierwszy w Berlinie.

BMW Motorrad Days 2022: Widzimy się w Zieleńcu

BMW Motorrad Days 2022 to ogólnopolski zlot dostępny dla wszystkich motocyklistów. W rozkładzie jazdy imprezy jest naprawdę bogato, więc każdy – niezależnie od posiadanej maszyny, wieku i zainteresowań będzie mógł znaleźć cos dla siebie i poczuć jedyny w swoim rodzaju klimat motocyklowego wydarzenia połączonego z rywalizacją, testami i imprezą.

Przeczytaj też:

BMW Motorrad Days 2022 w Berlinie: inne miejsce, te same wartości [relacja, wideo]

BMW Motorrad Days Zieleniec 2022, odbędzie się, jak sama nazwa wskazuje, w urokliwie położonej niewielkiej miejscowości Zieleniec, koło Dusznik Zdroju. Wydarzenie to m. in. 180 kilometrów przygotowanej trasy turystycznej, meandrującej gdzieś pomiędzy Górami Stołowymi i Sowimi, około 150 km wymagającej trasy off-roadowej w ramach BMW GS Challenge. To jednak nie koniec jeżdżenia, bo na miejscu dostępny będzie szeroki wachlarz motocykli testowych, których walory będzie można sprawdzić w pięknych okolicznościach przyrody.

Centrum wydarzenia będzie miasteczko BMW Motorrad, w którym na odwiedzających czekać będzie bogata oferta wszystkiego co związane nie tylko bezpośrednio z motocyklami BMW. NIe zabraknie też zlotowej atmosfery połączonej z wieczornym szaleństwem przy muzyce granej na żywo.

Jak zlot to i oczywiście porządna strawa dla wszystkich przybywających. W menu polskie i bawarskie przysmaki prosto z grilla. 

MIejsca na jazdy turystyczne i offroadowe zmagania w ramach GS Challenge już są wykupione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zapisać się na jazdy testowe oraz wziąc udział w zabawie zlotowej. Wszyscy motocykliści oraz całe rodziny są bardzo mile widziani na terenie zlotu. Wstęp na teren miasteczka, jak i na wieczorne koncerty jest wolny, a jazdy motocyklami testowymi darmowe. Zapoznać się z bazą noclegową można na stronie zieleniec.pl/noclegi 

Oficjalna strona wydarzenia to www.bmwmotorraddays.pl

Impreza rozpoczyna się o godzinie 17 w piątek 9 września. Do zobaczenia na miejscu!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button