Keeway Silver Blade 125: Galeria

Pierwsze zdjęcia nowej propozycji marki Keeway na polskim rynku. Maxi skuter ma być odpowiedzią producenta na ofertę producentów z Tajwanu. Ciekawa propozycja dla szukających kompromisów na polu cena-jakość. Czy odniesie sukces w naszym kraju?

Oficjalna cena jeszcze nie jest znana. Za to skuter zobaczyć z bliska będzie można na gdzie obok Keewaya swoją ofertę 2012 pokaże również bratnia marka Benelli.

[nggallery id=66]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

17 opinii

 1. No chyba żartujesz, 5000? Prędzej coś koło 12000. Złotych, oczywiście. Wizualnie bardzo mi się podoba w każdym razie.

 2. Też pobawię się w zgadywankę ;), 8000-8500.
  Myślę, że z tą ceną mógłby się sprzedawać, i to bez rewelacji.
  Lusterka fatalne (na kierownicy), w maxi powinny być na owiewce, silnik (patrząc po parametrach) Outlook.

 3. Za 8000zł można kupić YBR125. Albo za 2x mniej 2-3 letnie używane Kymco New Dink albo Dink Street 125. Dlatego będzie to warte uwagi, ale nie za więcej niż 5000zł. W porywach do sześciu.

 4. dziadek właśnie lusterka na kierownicy to plus,poczytaj sobie testy skuterów z lusterkami na owiewce,to dopiero jest porażka

 5. Hugo, wyraziłem tylko swoją opinię (pocztaj mój post ;)). Jeżdżę i z lusterkami na kierownicy i na owiewce. Dla mnie zdecydowanie lepsze są te drugie. Nie latają prawo-lewo, są bardziej stabilne, mniejsze drgania, no i odsunięte dalej od kierowcy (b.ważne, nie biegasz oczami, lustra są w polu widzenia, co przekłada się na bezpieczeństwo)
  To jest tylko moja opinia, każdy może wyrazić swoją, nie sugerując się testami.

 6. Przyszło mi do głowy, że to przychodzi z wiekiem, wzrok mam dobry tylko ręce robią się za krótkie (to tak odnośnie tych oddalonych lusterek) :)

 7. Ja się sugerowałem tym, że design robi wrażenie takiego z wyższej półki, dochodzą te ledy, chłodzenie cieczą i inflacja, to w pesymistycznym wariancie wyszło mi jakieś 12k optymistycznie poniżej 10.

 8. 10 tyś będzie przynajmniej, jak za granicą 2,5k E kosztuje to trzeba pomnożyć przez kurs walut i dodać troszkę, co ma zarobić importer/dystrybutor etc.

 9. Witam, ten skuter jak oficjalnie podaje producent będzie w naszym kraju kosztować 8499zł. Myślę ,że to dobra cena.

 10. Dla mnie wszystko jest dobre jak ciągnie mało paliwa, ma duże koła (16 calowe the best), Monocross i zintegrowany układ hamulcowy..reszta to tylko powierzchowność,a tym moedlu raczej takich cech nie widzę..i za tyle kasy..13 tys moze co? No way.. już wolałbym xenter kupić… Cena a jakość? Lepiej zapłacić więcej i co chwilę nie sterczeć u mechanika. A Tajwan..za db mi się nie kojarzy..

 11. Silver ma niezłą prezencję, tylko czegoś mi tu brakuje. W moim portfelu nie ma za dużo pieniędzy na nowy motocykl, to zastanawiam się nad kontrolą techniczną mojego moto i pewnie oddam go w zamian za nowy jak przejdzie testy. Wy coś takiego robiliście? Opłaca się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button