Poznaj Skuterowo.com z bliska na Targach OWMIS Warszawa

Nie masz planów na najbliższy weekend? Odwiedź Skuterowo.com na Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, które będą miłym wstępem do zbliżającego się sezonu 2012.

Warszawskie targi to tradycyjnie świetna okazja do zapoznania się z nowościami poszczególnych brandów. To miejsce gdzie spotykają się maniacy dwóch kółek by wspólnie dzielić się swoimi pasjami. To wreszcie moment, kiedy można na poważnie zacząć myśleć o nowym sezonie. W tym roku Skuterowo.com spotkacie na nie tylko w roli komentatora, ale również będziecie mogli nas poznać od środka w specjalnym boxie zaaranżowanym w pobliżu stanowiska nr 2.

Z tego miejsca będziemy na bieżąco relacjonować najistotniejsze elementy imprezy m.in. w formie foto i wideo. Spotykając nas zobaczycie jak działa nasza ekipa od środka. Dodatkowo będziemy mieli dla Was mnóstwo upominków w postaci gadżetów i akcesoriów z logo Skuterowo.com, a w sobotę i niedziele spotkacie u nas DJa grającego na żywo największe hity ostatnich tygodni.

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów: 2-4 marca 2012 w hali MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Już pewne jade z kolegą orłosiem i drugim kolegą busem z Gdańska w piątek przyjeżdżamy w niedziele wracamy to w sobote bedziemy od rana na wystawie : D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button