Aktualnie czytasz:
Poznaj Skuterowo.com z bliska na Targach OWMIS Warszawa
2

Nie masz planów na najbliższy weekend? Odwiedź Skuterowo.com na Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, które będą miłym wstępem do zbliżającego się sezonu 2012.

Warszawskie targi to tradycyjnie świetna okazja do zapoznania się z nowościami poszczególnych brandów. To miejsce gdzie spotykają się maniacy dwóch kółek by wspólnie dzielić się swoimi pasjami. To wreszcie moment, kiedy można na poważnie zacząć myśleć o nowym sezonie. W tym roku Skuterowo.com spotkacie na nie tylko w roli komentatora, ale również będziecie mogli nas poznać od środka w specjalnym boxie zaaranżowanym w pobliżu stanowiska nr 2.

Z tego miejsca będziemy na bieżąco relacjonować najistotniejsze elementy imprezy m.in. w formie foto i wideo. Spotykając nas zobaczycie jak działa nasza ekipa od środka. Dodatkowo będziemy mieli dla Was mnóstwo upominków w postaci gadżetów i akcesoriów z logo Skuterowo.com, a w sobotę i niedziele spotkacie u nas DJa grającego na żywo największe hity ostatnich tygodni.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów: 2-4 marca 2012 w hali MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • 29 lutego 2012 at 21:02

    Już pewne jade z kolegą orłosiem i drugim kolegą busem z Gdańska w piątek przyjeżdżamy w niedziele wracamy to w sobote bedziemy od rana na wystawie : D

  • Zdjęcie profilowe madi
    29 lutego 2012 at 22:50

    Skuterami przyjeżdżajcie pogoda fajna jest 🙂 Na waszym miejscu bym skuterami jechał 🙂