Nowa Kolekcja Skuterów, Motorowerów i Motocykli Romet 2012: Wideo

Agnieszka Starzyk: W ofercie Motors 2012 znajdziecie Państwo dobrze sprzedający się motocykl – Romet Division 249 i pojemność 125. Proszę Państwa motocykl ten osiąga świetną cenę, jeśli chodzi o propozycję promocyjną z sezonu 2011. Kest to niewiele powyżej 6 tysięcy. Motocykl jest wyjątkowo pięknie zaprojektowany co zostało ocenione przez klientów, ale również przez różne niezależne źródła fachowców. Jest propozycją bardzo ciekawą Rometa i to widać - grono wielbicieli Divisiona rośnie systematycznie.

Przechodząc do kolejnej propozycji widzimy Rometa R 250 w nowej stylistycznej odsłonie turystycznego crusiera. Tutaj wiele zmian. Należy podkreślić, że zmienia się wizualnie bak tego motocykla i siedzenie, tłumiki robią niesamowite wrażenie. Oczywiście obręcze czy kierownica to są takie zmiany, które widać, ale zadbaliśmy również o to by pozycja podróżującego kierowcy była bardzo wygodna stąd zmiany w siedzeniu i zmiana pozycji kierownicy. Również zmieniło się zawieszenie przodu. Takie rzeczy, które sprawiły, że motocykl wygląda bardzo europejsko i tak jak powinien wyglądać. Zachęca do długich podróży.

Może wróćmy na chwilę do maxi-skutera, ponieważ Pan pytał czy kobieta będzie dobrze się czuła na maxi-skuterze. Proszę zobaczyć, że maxi-skuter wciąga również swoim urokiem.

Skuterowo.com: Na tym pojeździe można poczuć się naprawdę dorośle...

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Agnieszka Starzyk: Naprawdę. W naszej ofercie pozostają produkty, pojazdy, które cieszą się niesłabnącą popularnością czyli model Retro 7 na dobre zagościł na ulicach polskich miast. Sprzedaję się świetnie w miastach takich jak: Warszawa, Poznań czy Kraków. Na pewno jest to model, który narzuca pewien life style ale jest bardzo wygodny.

Skuterowo.com: I jest to pojazd nie tylko atrakcyjny pod względem designu ale też pod względem ceny?

Agnieszka Starzyk: Tak, oczywiście, ponieważ cenowo plasuję się na poziomie 4 tysięcy, a właściwie poniżej bo mamy cały czas propozycję promocyjne i w Romecie wiele się dzieje, jeśli chodzi o promocję jak zaskakujemy klientów różnymi propozycjami i za to warto zawsze obserwować to, co się dzieje na stronie Romet.pl i korzystać z dobrych propozycji i świetnych promocji.

 Skuterowo.com: Kolejna propozycja jest trochę odmienna, a raczej bardzo odmienna od poprzedniej.

Inne publikacje na ten temat:

Agnieszka Starzyk: Sportowy duchem 717 - dwusuw chłodzony cieczą. Widać kto interesuję się tym pojazdem. Na pewno młody, dynamiczny kierowca, który chce poczuć się sportowo i kiedyś być może będzie kierowcą ścigacza.

Skuterowo.com: Skuterowo.com to podkreślało również podczas testowania tego pojazdu w sezonie 2011. Jest to zarazem je na rynku jeden z nielicznych pojazdów w klasie pięćdziesiątek chłodzony cieczą, a na pewno jedyny w tej klasie cenowej.

Agnieszka Starzyk: Świetne osiągi i świetne zachowanie się, dynamiczna jazda, także chłodzenie cieczą i przełożenie na moc to wszystko sprawia, że nie można nic zarzucić takiej pięćdziesiątce.

Skuterowo.com: To było 717, a 727 ?

Agnieszka Starzyk: To jest model, którego z pewnością nie może zabraknąć w ofercie. Lubiany, klasyczny, rodzinny. Walorów wiele, ponieważ stanowi pojazd uniwersalny w wielu rodzinach, ze względu na to że nie jest zbyt duży, ani zbyt sportowy, ani zbyt klasyczny. Po prostu ma w sobie to wszystko, co potrzeba aby cieszyć całą rodzinę. A więc klasyczna pięćdziesiątka czterosuw, dwusuw. Podstawowe akcesoria: szyba, kufer, aluminiowe obręcze, hamulec tarczowy.

Przechodzimy do strefy pojazdów elektrycznych. Romet stara się nadążać za trendami w motoryzacji, a takim trendem z pewnością jest obszar pojazdów elektrycznych i tutaj Państwo faktycznie widzicie, znajdziecie ofertę tak rowerów, elektrycznych skuterów jak i pojazdów czterokołowych - mini samochod Rometa 4E. Rower to bardzo fajna rzecz, rower elektryczny jest coraz bardziej popularny w Polsce. Mając doświadczenie w sprzedaży rowerów elektrycznych i widząc, że pojawia się zapotrzebowanie rynku na skutery elektryczne pozwoliliśmy sobie zaprezentować dwie propozycję na rynek polski.

Pojazd poprzedni był taki klasyczny, zachowawczy, bardzo uniwersalny, natomiast ten faktycznie mówi sam sobą, swoim designem, wyglądem, że "uwaga jestem elektryczny" i ktoś kto by chciał zwrócić na to uwagę, że jest w zgodzie z trendem. Zaznaczyć muszę, że nie są to wszystkie pojazdy, które znajdują się w ofercie Romet Motors 2012. Wiele modeli znalazło się w kontynuacji i takie modelu jak klasyczny Ogar czy Zetka, którą tutaj widać. To są pojazdy, z którymi bardzo ciężko byłoby się rozstać, tak nam jak i naszym klientom. Cały asortyment tak naprawdę firma Arkus & Romet prezentuje swoje sieci franczyzowej Romet Partner, także w tym momencie zapraszamy do ponad 130 punktów dealierskich, gdzie państwo będą mogli zapoznać się ze wszystkimi produktami, z wszystkimi nowościami.

Mamy CRS 125. Model będzie już po tych zmianach dostępny za miesiąc, także wkrótce zapraszam na stronę Romet.pl, gdzie przedstawimy Państwu szczegółowo wszystkie zmiany...

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. bardzo fajne rzeczy pokazali na stoisku 🙂 a najważneijsze ze to co oni w romecie wprowadzają jest później w niezłych cenach i można kupić coś nowego, a nie pakować się w używkę o niepewnej przeszłości 😉

  2. Kiedyś Romety to był przebój, ale teraz skuterki sa na topie typu xenter czy tmax 530,, bo wygląd sporty, są stylowe i dla kobiet + nas, facetów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button