Aktualnie czytasz:
Motocykle Hyosung na rok 2012: Wideo
1

Skuterowo.com: Hyosung to jest nowa na naszym rynku marka, którą reprezentuję Romet. Sezon 2012 jest szczególnym dla tego brandu. Dlatego pytamy: Czym zaskoczy w tym sezonie, jakimi motocyklami marka Hyosung?

Damian Piotrowski: Marka Hyosung w tym roku przygotowała cztery modele dla nas. Pierwszym z nich jest prezentowany model ST7 Deluxe. Jest to klasyczny Cruiser wyposażony tutaj w tej wersji dodatkowo w kufry, oparcie czy szybę. Bardzo, bardzo wygodny do turystyki, nadający się na wypady za miasto. Przy okazji jest bardzo ekonomiczny.

Kolejnym modelem, który możemy tutaj zaprezentować jest to jest to motocykl GV 650 Progress. Power Cruiser o sportowej linii. Na pewno takie połączenie klasycznego Cruisera ze sportowym motocyklem. Na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na zawieszenie przednie czyli upside down, dwie wentylowane tarcze, bardzo nowoczesna stylistyka, 73 konie, prędkość maksymalna około 200 km/h. Bardzo dobrze przyspiesza, bardzo dobrze hamuje. Także przyjemny motocykl do jazdy o sportowym zacięciu.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Następnym motocyklem jest to model Hyosung GT 650 R, sportowa wersja, posiadająca 6 biegową skrzynię biegów, przeniesienie napędu za pomocą łańcucha. Na co warto zwrócić uwagę: Przede wszystkim widelec upside down z pełną regulacją, dwie wentylowane tarcze, zaciski czterotłoczkowe, lampa soczewkowa, sportowa pozycja za kierownicą, bardzo chętnie idzie na koło, także można tutaj coś się pobawić w takie uliczne jazdy, także bardzo przyjemny motocykl nie tylko do jazdy spokojnej, ale także do sportowej. Po niewielkich modyfikacjach można nim jeździć na torze.

Teraz GT 650 P. Klasyczny Naked, bardzo podobny do poprzedniego modelu, jednak obdarto go z owiewek. Tak samo widelec upside down, zaciski czterotłoczkowe, 73 konie, zasilany wtryskiem, chłodzony cieczą.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Skuterowo.com: Hyosung to jest marka, która w Polsce jest nowością, ale na świecie istnieje już kilkadziesiąt lat…

Damian Piotrowski: Tak. Hyosung zaczynał swoją produkcję 34 lata temu. Między innymi był na olimpiadzie w Seulu, wszystkie służby porządkowe jeździły na tych motocyklach, bardzo dużą sieć dystrybucji ma także w Stanach, w Europie jest znana we Włoszech, w Niemczech, tutaj wchodzi w tej chwili do Polski, w Anglii można również kilka egzemplarzy spotkać, także w Polsce jest to nowością ale na świecie bardzo znaną marką.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
100%
0%
0%
0%
0%
  • 10 marca 2012 at 21:02

    Hyosung był już obecny na rynku polskim, jednak został wycofany.
    Próbował również zaistnieć jako Junak modelem Hyosung Aquila 250 V2.
    Skąd więc takie informacje, iż po raz pierwszy pojawia się w Polsce?