Indian FTR 1200 Carbon 2020. Premiera nowej odsłony fabrycznego flat trackera.

Jeżeli dla kogoś z jakiegoś powodu standardowa wersja Indiana FTR 1200 to za mało, to mamy świetną informację. 1 maja odbyła się zapowiadana przez nas premiera nowego motocykla serii FTR.
Oto nowy jeszcze bardziej wypasiony Indian FTR 1200 Carbon. 

Motocykl jest specjalną wersją fabrycznego flat trackera, opartego na bazie stworzonej przez charakterny silnik V2 o pojemności 1203 cm³. 125 KM oraz 120 Nm oraz odpowiednio zestrojone krzywe tych wartości zapewniają strzał dechą w plecy już od niskich obrotów. Wrażenie ma potęgować fabryczny podwójny komin Akrapovica w czarnym matowym wykończeniu.
O jeszcze większy poziom ekskluzywności dba nadwozie z włókna węglowego, oświetlenie full-LED oraz bajerancki kokpit z dotykowym i naszpikowanym funkcjami ekranem dotykowym.

Całość uzupełnia w pełni regulowany zawias, heble z najwyższej półki oraz uwzględniająca pochylenie maszyny inteligentna kontrola trakcji.

Cóż, maszyna wygląda i brzmi obłędnie. Zobaczcie i posłuchajcie z resztą sami...

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button