Aktualnie czytasz:
Indian FTR Carbon: Nowy motocykl w hołdzie dla legendy flat tracku? Premiera już 1 maja
0

Indian Motorcycles zapowiada nowy model, a właściwie chyba bardziej nową, jeszcze bardziej wierną pierwowzorowi odsłonę swojego fabrycznego flat trackera.

Trwający zaledwie 12 sekund film ma rozbudzić ciekawość fanów marki i zapowiada premierę motocykla o nazwie FTR Carbon. Maszyna powstała w hołdzie wielokrotnemu mistrzowi amerykańskich wyścigów flat track, którym był motocykl Indian FTR 750.

Nie znamy jeszcze specyfikacji modelu, ale sama nazwa FTR Carbon podpowiada, że będzie to motocykl bezpośrednio oparty na mającym debiut w 2019 roku modelu FTR 1200. Z drugiej strony tekst „As close as you can get the FTR 750” podpowiada, że będziemy mieć do czynienia ze spartańsko wyposażoną maszyną, której celem będzie dawanie maksimum emocji.

Już model FTR 1200 z mocą 121 KM potrafi wzbudzić respekt swoim temperamentem. Wygląda na to, że nowy motocykl będzie w tym względzie jeszcze bardziej bezpośredni.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Na szczęście na więcej szczegółów nie trzeba będzie długo czekać – premiera przewidziana jest na 1 maja, więc już za kilka dni poznamy odpowiedzi na pytania związane z nową maszyną.
Już niebawem poinformujemy o szczegółach.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%