MOTOCYKL ZONTES Z DOSTAWĄ DO DOMU W KAŻDE MIEJSCE W KRAJU

Przedstawiciel marki ZONTES umożliwił zakup motocykla online. Gotowy do jazdy motocykl trafia do pod twój dom, a Ty możesz cieszyć się jazdą jednym z wyjątkowych motocykli Zontes, bez konieczności odwiedzin w salonie dealerskim.

Akcja została uruchomiona we współpracy z siecią dealerską oraz w trosce o najwyższy komfort klientów. Aby zarezerwować motocykl wystarczy wejść na stronę www.zontespolska.pl i zarezerwować wybrany pojazd. Cała dalsza procedura leży po stronie importera oraz sieci dealerskiej, a efektem będzie gotowy do jazdy motocykl z kompletem dokumentów i po pierwszym przeglądzie, który trafi pod twój dom. Prosto, komfortowo i bezpiecznie. Każdy kto jest zainteresowany skorzystaniem z klasycznej formy zkaupu motocykli ZONTES, może tego ciągle dokonać w jednym z punktów dealerskich. Sieć działa normalnie. Orietntacyjny koszt dostawy motocykla to 99 zł.

W ofercie marki ZONTES dostępne są cztery nowoczesne i bogato wyposażone motocykle klasy 300 cm3. Wśród oferowanych wersji znajdują się: 310R, czyli sportowy naked o bardzo dynamicznym i nowoczesnym nadwoziu; 310X – będący sportowo-turystyczną wariacją uniwersalny motocykl z pełnymi owiewkami; 310V, czyli niecodzienny roadster, który wyróżnia się oryginalną linią i niespotykanymi rozwiązaniami oraz 310T, reprezentujący motocykle klasy klasy adventure-tourer. Każdy z tych jednośladów wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów oraz szereg nowatorskich rozwiązań i niespotykanie bogate wyposażenie standardowe, jak kolorowy wyświetlacz TFT, elektrycznie otwierany wlew paliwa, siodło, czy regulowana szyba, a także dwa tryby jazdy, sprzęgło antyhoppingowe i łączność bluetooth w standardzie.

O marce ZONTES

Motocykle sygnowane marką ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez koncern Guangdong Tayo Motorcycle Technology.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD. Fabryka zajmuje powierzchnie 400 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1600 pracowników. W samym dziale rozwoju produktu, zatrudnionych jest blisko 500 pracowników, w głównej mierze inżynierów i projektantów.

ZONTES to jedna z głównych marek producenta, który zajmuje się produkcją średniej wielkości motocykli.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button