Aktualnie czytasz:
Telewizja Harley-Davidson? Tego jeszcze nie grali!
0

Od teraz określnie „telewizja Full HD” nabiera nowego znaczenia. Wszystko za sprawą nowego kanału – Harley-Davidson TV!

Firma Harley-Davidson przedstawia Harley-Davidson.TV – bezpłatny serwis streamingowy – dla motocyklistów i fanów dwóch kółek na całym świecie.

Platforma medialna Harley-Davidson.TV zawiera różnorodne programy, prezentowane 24 godziny na dobę. Serwis jest dostępny na całym świecie pod adresem harley-davidson.com/TV.

Aktualnie serwis udostępnia cztery kanały, które eksplorują miejsca oraz pokazują ludzi i historię Harley-Davidson:

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

  • H-D – Niezwykłe i sugestywne treści ze świata Harley-Davidson. Prezentacja doświadczeń z jazdy motocyklami w odległych destynacjach, wywiady ze znanymi konstruktorami,

motocyklistami i celebrytami.

  • Racing – Relacje z wyścigów, materiały filmowe i zakulisowe sceny z historii i teraźniejszości Harley-Davidson. Weź udział w Harley Hooligans, rywalizując w wyścigach flat track, wyścigach

na pustyni i hill climb. Przeżyj dzień z zespołem wyścigowym Screamin ’Eagle / Vance & Hines nawyścigach typu drag czy z zespołem Harley-Davidson Factory Flat Track.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

  • The Garage – Zajrzyj do garażu i poznaj jednych z najlepszych na świecie budowniczych maszyn custom, tworzących spersonalizowane motocykle Harley-Davidson.
  • The Factory – Szczegółowe informacje i opowieści o tym, jak Harley-Davidson projektuje, rozwija i konstruuje nowe motocykle, odzież oraz oryginalne części i akcesoria.

Debiut platformy streamingowej Harley-Davidson.TV, rozpoczął film dokumentalny Willie G. Davidson: Artysta, Projektant, Lider, Legenda. Dokument ten jest spojrzeniem na życie,

dziedzictwo i niewiarygodne talenty byłego wiceprezesa i głównego projektanta Harley-Davidson Motor Company.

„Przez ponad sto lat firma Harley-Davidson znajdowała cel i radość w tworzeniu motocykli i towarzyszących im doświadczeń. Wizją H-D jest ciągłe świętowanie tej wolności i wrażeń, jakich

daje jazda, a nasza społeczność rozwinęła się wokół tej wspólnej wizji ”- powiedział Jon Bekefy, dyrektor generalny H-D ds. Marketingu. „Harley-Davidson.TV to tylko jeden aspekt tego, w jaki

sposób firma stara się utrzymać kontakt z motocyklistami podczas obecnego, trudnego wyzwania i inspiruje naszą globalną społeczność wokół wspólnych wartości i radości z jazdy.”

Jeśli zatem nie planujecie w długi weekend wsiadać na motocykl, to zdecydowanie warto w tym czasie (i nie tylko) zajrzeć do świata Full HD rodem z Milwaukee.
Jak tego dokonać? Wystarczy wejść na strone www.harley-davidson.tv

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%