Harley-Davidson świętuje 120-lecie marki. Wielka feta 22-25 czerwca w Budapeszcie

Czterodniowy festiwal w stolicy Węgier z okazji 120. rocznicy Harley-Davidson

W skrócie
  • Harley-Davidson świętuje 120-lecie powstania
  • Legendarna amerykańska marka zaprasza na europejską edycję imprezy z tej okazji, która odbędzie się w Budapeszcie
  • Harley-Davidson 120th Anniversary Event odbędzie się w dniach 22-25 czerwca

Harley-Davidson będzie świętować w Europie 120-lecie firmy w wielkim stylu, podczas „Harley-Davidson 120th Anniversary Event”.

Harley-Davidson 120th Anniversary Event to czterodniowy festiwal mający na celu uświetnienie nie byle jakiej okazji, jak jest 120-lecie założenia marki Harley-Davidson. Przebogata historia producenta z Milwaukee ma znaleźć swoje odzwierciedlenie w  pełnym rozrywki, muzyki, jedzenia i kultury motocyklowej wydarzeniu, które w zamyśle ma ściągnąć wszystkich fanów marki do pięknego i równie ciekawego miasta jakim jest węgierski Budapeszt.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w centrum Budapesztu na Węgrzech w dniach 22-25 czerwca 2023 r. Harley-Davidson zaprasza wszystkich motocyklistów, entuzjastów dwóch kółek i fanów marki na wielkie świętowanie. Będzie to największa impreza rocznicowa organizowana w Europie. A to oznacza tyle, że z pewnością będzie „na bogato”.

Pełny rozkład jazdy poznamy już niebawem, jednak już teraz pewnym jest, że warto, a nawet trzeba rezerwować ten termin na odwiedziny w węgierskiej stolicy i świetną zabawę w jednośladowych klimatach. Będziemy informować na bieżąco o kolejnych informacjach.

Przeczytaj też:

Harley-Davidson Nighster 975 2022: nowa motocyklowa tradycja

Festiwal w Budapeszcie to jedna z wielu inicjatyw i sposobów, w jaki firma będzie świętować swoją 120 rocznicę na całym świecie w 2023 roku. Będzie to również wydarzenie Homecoming w Milwaukee, które odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2023 r., ogłoszone w zeszłym miesiącu. Więcej szczegółów na temat imprezy rocznicowej w Budapeszcie oraz Harley-Davidson Homecoming zostanie opublikowanych w nadchodzących miesiącach.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button