Aktualnie czytasz:
Elektryczne skutery NIU 2019. Światowy lider wkracza na polski rynek
5

Już za kilka dni rozpocznie się w Polsce sprzedaż skuterów elektrycznych NIU. Firma NIU to światowy lider w projektowaniu i produkcji elektrycznych jednośladów, które powstają w oparciu o najnowsze technologie i pod wpływem najnowszych trendów mody.

Pojazdy NIU zajmują obecnie taką pozycję na rynku elektrycznych jednośladów w Europie, jaką do niedawna zajmowała firma Rolls Royce wśród samochodów spalinowych. Są to pojazdy na wskroś nowoczesne, nowatorskie i zaprojektowane bezkompromisowo, czyli bez oszczędności i bez wykorzystywania bazy części używanych do produkcji spalinowych motocykli czy skuterów.

Większość firm prezentujących motocykle lub skutery elektryczne, pokazuje nam elektryczną wersję jakiegoś pojazdu, który znany jest już na rynku w wersji spalinowej. NIU działa zupełnie inaczej, gdyż produkuje wyłącznie pojazdy elektryczne. Najpierw odbywa się badanie rynku i potrzeb odbiorców, a potem od podstaw buduje się pojazd, który te potrzeby zaspokaja najlepiej. 

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Firma Motor-Land, która jest wyłącznym importerem marki NIU, zaoferuje w tym roku pięć modeli jednośladów spełniających wymogi motoroweru (będą to modele N Sport, N Lite, M+ Lite, M+ Sport, i U pro) i jeden skuter spełniający wymogi motocykla w klasie 125 (będzie to model N GT).

Ceny motorowerów NIU będą wahać się w przedziale od 6400 zł do 9900 zł, a cena modelu N GT będzie wynosiła 17400 zł. Oficjalna strona producenta www.niu.com

 
Czytaj
REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Skutery NIU w Polsce. Czy skutery elektryczne mają sens? Sprawdzamy!

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
52%
Interesujące
10%
heh...
5%
Że co?
5%
Grrrr!
14%
Smutne
14%
 • Rafał
  12 marca 2019 at 19:44

  To zdecydowanie najlepszy i najbardziej zaawansowany technologicznie skuter dostępny w sprzedaży. Nie mówię o pojazdach koncepcyjnych, bo tych jest wiele, chodzi o to, co każdy może sobie kupić w sklepie.

  • 13 marca 2019 at 13:50

   Rafał, miło, że tak uważasz. Naprawdę warto się nimi przejechać, a potem kupić 😀

   • xyz
    14 marca 2019 at 11:32

    Kupić? Naprawdę jeździłbyś takim CZYMŚ ?!

    • 13 czerwca 2019 at 09:21

     Kiedy mieszkałem w Chinach miałem oryginalną wersję serii N. To był absolutnie najlepszy skuter jakim jeździłem. Kiedy wracałem do polski chciałem go zabrać, ale ze względu na dużą baterię litowo jonową nikt, w rozsądnej cenie nie chciał go przetransportować. I tak właśnie czekałem, aż pojawi się w Polskiej dystrybucji.

 • Zdjęcie profilowe P@weł
  16 maja 2019 at 15:29

  Rafał, fakt, choć też na naszym rynku nowy i ma grzechy „dzieciństwa”, jeśli chodzi o serwis i znajomość tematu tam…Mam N Sport, dla mnie mega fajna jazda, do tego jak to elektrykiem – niemal za free 😉