Aktualnie czytasz:
Bieszczadzka Przystań Motocyklowa zaprasza na swoje urodziny!
0

A może by tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? Jeśli szukasz pomysłu na motocyklowy weekend, to właśnie go znalazłeś. Bieszczady na motocyklu, to zawsze świetny pomysł. Zwłaszcza, gdy Bieszczadzka Przystań Motocyklowa w Czarnej Górnej urządza imprezę urodzinową.

Weekendowe party zaczyna się jutro (sobota, 11 lipca), o godzinie 14. W programie nie tylko impreza i odkrywanie uroków jednego ze zdecydowanie najpiękniejszych zakątków Polski, ale także wartościowe szkolenia z ratownictwa czy przygotowania do wypraw motocyklowych. Odbędzie się także prezentacja autorskiego rozwiązania właściciela Przystani, którym jest specjalnie opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie apteczka motocyklowa.

To już 7. urodziny kultowego miejsca na mapie Bieszczadów, do którego zjeżdżają motocykliści z całej Polski.

 

Jak mówi Włóczykij, sprawca całego zamieszania, Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to miejsce na końcu świata zbudowane dla ludzi z pasją do wolności , przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników. Ideą tej świetnie położonej miejscówki jest połączenie schroniska górskiego, pola wiatowego czy doraźnego warsztatu napraw, z miejscem spotkań, odpoczynku, zabawy i długich motocyklowych rozmów.
Kto jeszcze tam nie był, niech zajrzy koniecznie. Kto był, tego namawiać już nie trzeba.

Kontakt oraz więcej informacji o miejscówce i planowanych imprezach znajdziecie na profilu fb: BieszczadzkaPrzystańMotocyklowa

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%