Bieszczadzka Przystań Motocyklowa zaprasza na swoje urodziny!

A może by tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? Jeśli szukasz pomysłu na motocyklowy weekend, to właśnie go znalazłeś. Bieszczady na motocyklu, to zawsze świetny pomysł. Zwłaszcza, gdy Bieszczadzka Przystań Motocyklowa w Czarnej Górnej urządza imprezę urodzinową.

Weekendowe party zaczyna się jutro (sobota, 11 lipca), o godzinie 14. W programie nie tylko impreza i odkrywanie uroków jednego ze zdecydowanie najpiękniejszych zakątków Polski, ale także wartościowe szkolenia z ratownictwa czy przygotowania do wypraw motocyklowych. Odbędzie się także prezentacja autorskiego rozwiązania właściciela Przystani, którym jest specjalnie opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie apteczka motocyklowa.

To już 7. urodziny kultowego miejsca na mapie Bieszczadów, do którego zjeżdżają motocykliści z całej Polski.

 

Jak mówi Włóczykij, sprawca całego zamieszania, Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to miejsce na końcu świata zbudowane dla ludzi z pasją do wolności , przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników. Ideą tej świetnie położonej miejscówki jest połączenie schroniska górskiego, pola wiatowego czy doraźnego warsztatu napraw, z miejscem spotkań, odpoczynku, zabawy i długich motocyklowych rozmów.
Kto jeszcze tam nie był, niech zajrzy koniecznie. Kto był, tego namawiać już nie trzeba.

Kontakt oraz więcej informacji o miejscówce i planowanych imprezach znajdziecie na profilu fb: BieszczadzkaPrzystańMotocyklowa

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button