Aprilia RS660: Znamy datę rynkowej premiery zupełnie nowego motocykla.

Aprilia ogłosiła datę oficjalnej premiery wzbudzającego niemałe emocje sportowego modelu RS 660. Kiedy motocykl trafi do polskich salonów?

Producent wyznaczył moment wyczekiwanej przez wielu fanów włoskich sportowych motocykli premiery produkcyjnej wersji całkowicie nowego RS660.
Rzecz będzie miała miejsce podczas eventu Aprilia All Stars 2020, który odbędzie się na torze Mugello 9 maja.

Zeszłoroczny debiut wydarzenia okazał się strzałem w dziesiątkę. Był także okazją do zaprezentowania mocno limitowanej wersji Superbike`a RSV4 X, która z resztą rozeszła się na pniu.

W tym roku, zapewne ku uciesze szerokiego grona fanów marki, producent stawia na znacznie bardziej dostępny jednoślad.
Sportowa, dwucylindrowa wyścigówka klasy średniej, ma nie tylko kusić pięknym, dopracowanym stylistycznie nadwoziem, ale także walorami jakie ma zapewniać zaprojektowana od podstaw konstrukcja. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że cena nowej RS 660 ma być także znacznie bardziej przystępna dla przeciętnego fana jednośladów. Podobno ma zamknąć się poniżej 50 tysięcy zł.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wszystko to powoduje, że nowy Supersport już cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. To zapewne wpłynie na dostępność modelu. Realnie patrząc nowej Aprilii należy spodziewać się w polskich salonach w trzecim kwartale roku. Wiele wskazuje jednak na to, że jest na co czekać.

Istnieje także spora szansa, że Włosi podzielą się przy okazji premiery RS600 także nowymi informacjami na temat kolejnych planowanych modeli opartych na na nowej dwucylindrowej platformie (pokazane podczas EICMA 2019 Tuono oraz zapowiadany Tuareg 660), których wprowadzenie do oferty wydaje się być już tylko kwestią czasu.

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button