Ducati Polska zaprasza na Fighters Attack – wyjazd dla posiadaczy Streetfighterów V4 do Hiszpanii

Motocyklowe wakacje połączone ze szkoleniami i treningiem. Idealna opcja dla posiadaczy motocykli Ducati Streetfighter V4!

Nie wiele rzeczy jest na świecie bardziej pewnych niż to, że Hiszpania jest jednym z najbardziej przyjaznych krajów dla motocyklisty. A skoro tak jest to aż głupio się tam nie wybrać. Jeśli jeździsz na motocyklu Ducati Streetfighter V4 i od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie myśl winklowania po hiszpańskich trasach, to mamy dobre informacje – Ducati Polska oraz motoRRaid organizują wyjazd dla posiadaczy Streetfighterów V4!

Lubisz piękne krajobrazy, kręte drogi i dużo słońca? Jeśli tak, to dobrze się składa. Wraz z motoRRaid przygotowaliśmy niesamowity wyjazd dla posiadaczy motocykli Ducati Streetfighter V4 – prawdziwych pogromców szos i zakrętów! Już 9 października organizator zabierze Was do Hiszpanii, żebyście wraz z przewodnikiem mogli codziennie odkrywać nowe, zapierające dech w piersiach trasy regionu Walencji. Mnóstwo zakrętów, przepiękne widoki, pyszna hiszpańska kuchnia i doborowe towarzystwo to przepis na idealną podróż motocyklową. Co więcej, wyjazd ten łączy w sobie zarówno turystykę, jak i szkolenie z jazdy torowej na torze w Kartagenie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już teraz.

Fighters Attack: jazda na motocyklu przede wszystkim

Jeździsz Streetfighterem? Masz w sobie duszę Wojownika? Ducati Polska zaprasza na ekskluzywny wyjazd wyłącznie dla właścicieli Ducati Streetfighter V4 w rejony, w które prawdopodobnie nie pojechałbyś na kołach. Biorąc udział w Fighters Attack nie musisz martwić się o transport bagaży i motocykla z Polski do Hiszpanii – zajmiemy się tym! Pomożemy również w zakupie biletu lotniczego do Alicante oraz powrotnego. Po przylocie uczestnicy eventu zostaną przetransportowani busami do miejscowości Calp. W hotelu będą czekały już ich motocykle. Goście będą mogli indywidualnie zadecydować czy pierwszy dzień spędzą na odpoczynku po podróży, czy od razu wyruszą w pierwszą z zaplanowanych tras motocyklowych. W Calp uczestnicy spędzą łącznie cztery dni jeżdżąc krętymi, okolicznymi drogami pośród hiszpańskich krajobrazów. Oczywiście nie zabraknie też czasu wolnego, by móc zrelaksować się na pobliskich, pięknych plażach. Wieczory miną z kolei na smakowaniu hiszpańskiej kuchni i wina wraz z innymi pasjonatami Ducati. Ducati - Fighters Attack

Kolejnym etapem jest przejazd motocyklami do Kartageny, zameldowanie się w hotelu i wspólna kolacja. W planie na następne trzy dni jest jazda na torze Circuito de Cartagena! Podczas track day’a uczestnicy w zamkniętej grupie odbędą szkolenie torowe z doświadczonymi, licencjonowanymi instruktorami – nowe doświadczenie i świetna zabawa gwarantowane! Dla osób, które nie będą zainteresowane jazdami po torze, lub po jednym dniu stwierdzą, że nie chcą kontynuować szkolenia na Circuito de Cartagena, przygotowaliśmy alternatywne zajęcie, jakim będzie zwiedzanie na motocyklu pobliskich atrakcji Kartageny. Przewodnik będzie do dyspozycji grupy przez cały czas trwania eventu. Na koniec treningów torowych odbędzie się Fun Race. Ci, którzy najbardziej poprawią swój początkowy czas, zostaną nagrodzeni pucharami. Po zakończeniu ostatniego treningu na torze uczestnicy pozostawią motocykle na Circuito de Cartagena, które następnie zostaną spakowane i przetransportowane do Polski. Goście z kolei zostaną przetransferowani na lotnisko w Alicante.

 

Tylu motocyklowych emocji nie znajdziecie na żadnym innym wyjeździe! Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona! Organizator zachęca do dołączenia do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska. W Fighters Attack można wziąć udział wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza na stronie motoRRaid oraz dokonaniu wpłaty w wysokości 1990 € (cena nie obejmuje kosztu przelotów).

Wszelkie pytania dotyczące Fighters Attack prosimy kierować do firmy motoRRaid, partnera Ducati Polska, pod adres [email protected].

Uwaga! Zapisy trwają tylko do 2 października. Zapisz się tutaj.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button