Aktualnie czytasz:
Aprilia Area 51: Z bliska
0
 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Strefa 51 to położona na pustyni amerykańska baza wojskowa, w której miały być przechowywane ciała i statek obcych rozbite w Roswell. Samych kosmitów nikt nigdy nie widział, ale ich statek już tak. Aprilia Area 51 w pełni zasługuje na swoją nazwę, bowiem nie przypomina żadnego innego skutera. Zastosowany z tyłu wahacz wleczony oraz z przodu wahacz pchany są równie piękne jak konstrukcja z podobnego Peugeota SpeedFighta 2, a trójramienne felgi są nadzwyczaj ładne. Kosmiczny wygląd to nie tylko zawieszenie, ale także owiewki, przednie lampy i elektroniczne zegary. A bak? Zbiornik i wlew umieszczono w przedniej podłodze – kosmos. Do tego dwusuwowy, chłodzony cieczą silnik Minarelli. Niewątpliwie po odblokowaniu Areą można fajnie „polatać”. Jeżeli zawsze marzyłeś o Bimocie Tesi 3D w Aprilii znajdziesz jej namiastkę.

Fot.: Aprilia
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
100%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%