1 maja międzynarodowym dniem motocyklistki. Akcja Female Ride Day już w najbliższą sobotę!

O tak! Dziewczyny na motocykle!

W skrócie
  • Międzynarodowy Dzień Motocyklistki już 1 maja!
  • Dziewczyny, wsiadajcie na swoje maszyny i pokażcie o co chodzi w tej pasji!

To już 15. edycja ogólnoświatowego wydarzenia, które przypada w sobotę, 1 maja. Organizatorzy i partnerzy zachęcają kobiety, aby dołączyły do tej kampanii. Firma Indian Motorcycle postanowiła wykorzystać swoją międzynarodową sieć, aby dotrzeć z przesłaniem akcji do motocyklistek na całym świecie.

Najstarsza amerykańska marka motocykli ponownie wspiera Międzynarodowy Dzień Motocyklistki (ang. International Female Ride Day, IFRD). To obchodzone równocześnie na całym świecie święto kobiet jeżdżących motocyklami, a także okazja do uczczenia ich zamiłowania do jednośladów. Piętnasta edycja tego corocznego wydarzenia przypada w pierwszą sobotę maja i będzie obchodzona na sześciu kontynentach, w ponad 120 krajach. Jej motyw przewodni to „Focus Female Forward”. Ma on na celu podkreślenie przesłania akcji IFRD skierowanego do kobiet odważnie patrzących w przyszłość i zachęcić je do jazdy motocyklem. Kampania skupia jednocześnie uwagę na kobietach, które już użytkują różne jednoślady i pojazdy motorowe.

Już w najbliższą sobotę (1 maja) wszystkie dziewczyny na motocykle!

Międzynarodowy Dzień Motocyklistki od samego początku zwraca uwagę na kobiety jeżdżące motocyklami i zawodniczki sportów motocyklowych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba motocyklistek znacząco wzrosła. Efekt zjednoczenia w tym jednym dniu jest bardzo potrzebny, aby dalej budować przyszłość kobiet w środowiskach motocyklowych oraz sportach motorowych.

„Udział w inicjatywie IFRD to nic trudnego. Wystarczy tylko wsiąść na motocykl i przejechać się nim” — mówi Pam Kermisch, dyrektor ds. zaangażowania i rozwoju klientów. Kobiety na całym świecie mogą świętować tego dnia, zwyczajnie wyjeżdżając na ulice swoim jednośladem lub innym pojazdem motorowym. Nie liczy się pokonana odległość ani to, czy udział w kampanii wezmą same, czy też z przyjaciółmi lub rodziną. Motocyklistki mogą świętować również w Internecie. Wystarczy, jeśli udostępnią zdjęcia z przejażdżki w mediach społecznościowych, oznaczając je następującymi hashtagami: #IFRD2021, #FocusFemaleForward i #InternationalFemaleRideDay.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Najlepszy motocykl dla kobiety? Taki jak dla faceta! Ranking TOP7 motocykli dla płci pięknej

A jeśli jesteś facetem, to nie widzimy powodu, dla którego miałbyś tego dnia nie solidaryzować się z dziewczynami i nie nakręcić trochę kilometrów pod banderą IFRD. W końcu i dziewczyny i motocykle są po prostu super!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button