Honda ADV 350 2022: oficjalna premiera w salonach

Informacja prasowa

W skrócie
  • Nowy skuter Hondy o zacięciu adventure trafił właśnie do salonów marki
  • Honda zaprasza w dniach 25-26 lutego na dni otwarte

W dniach 25 i 26 lutego wszyscy zainteresowani będą mieli pierwszą okazję do obejrzenia z bliska wyjątkowego modelu – ADV 350 – skutera w stylu Adventure, o nadwoziu typu SUV. Dzięki przedniemu zawieszeniu z odwróconym widelcem oraz zaawansowanej konstrukcji zawieszenia tylnego, maszyna ta doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i weekendowych wycieczek poza utwardzonymi szlakami.

Rozwiązania nadające modelowi ADV 350 styl Adventure mają również praktyczne zastosowanie. Wysoko osadzona przednia owiewka pozwala na wykorzystanie największego w klasie skoku przedniego zawieszenia, lekkie, sześcioramienne obręcze kół o wzorze w kształcie litery X umożliwiają lepsze wyczucie drogi i poprawiają zwinność i zwrotność skutera, natomiast opony o szerokim bieżniku typu enduro zapewniają optymalną przyczepność na wszystkich rodzajach nawierzchni.

Ponadto wysoko umieszczony wyświetlacz LCD typu Rally dostarcza wszelkich potrzebnych informacji na wysokości, która nie wymaga odrywania wzroku od drogi, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa podróży.

Nowa Honda ADV 350 już w salonach

Codzienną funkcjonalność skutera poprawiają także takie rozwiązania, jak miejsce na dwa pełnowymiarowe kaski pod siedzeniem, ładowarka USB typu C w schowku na rękawiczki czy wyposażona w mechanizm blokujący, czterostopniowa regulacja przedniej szyby w zakresie 133 mm. Łączność obsługiwana jest przez system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control, który zapewnia łatwy dostęp do połączeń telefonicznych, wiadomości, nawigacji i muzyki.

Za uruchamianie zapłonu oraz otwieranie zamka schowka pod siedzeniem odpowiada Inteligentny kluczyk Smart Key, który automatycznie załącza też blokadę, gdy kierowca oddala się od swojego skutera. Wszelkie te udogodnienia dostępne są w ramach wyposażenia standardowego.

Przeczytaj też:

Honda ADV 350 2022: nowy skuter w stylu Adventure wjeżdża na salony [zdjęcia, cena, dane techniczne]

W modelu ADV 350 zastosowano czterozaworowy silnik SOHC – Smart Power+ (eSP+) o mocy maksymalnej 29,2 KM (21,5 kW) uzyskiwanej przy 7500 obr/min i maksymalnym momencie obrotowym 31,5 Nm, osiąganym przy 5250 obr/min. Jednostkę tę wyposażono w system kontroli momentu obrotowego (HSTC), który wspiera jeźdźca, oferując dwa poziomy interwencji. Zużywający zaledwie 3,4 l paliwa na 100 km trasy (tryb testowy WMTC) silnik jest zgodny z normą czystości spalin EURO 5.

22YM HONDA ADV350

Dni otwarte z Hondą ADV 350

Honda zaprasza na dni otwarte do sieci autoryzowanych dealerów motocyklowych marki już w najbliższy piątek oraz sobotę – 25 i 26 lutego. A jeśli nie zdążysz teraz to nie martw się, Nowe nacechowane stylem adventure skutery Hondy będą dostępne w sieci dealerskiej marki. Wiosna tuż, tuż, więc warto sprawdzić co w salonach Hondy piszczy.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button