Za nami Honda Adventure Day 2020. Impreza dla fanów marki połączona z rajdem terenowym.

W pierwszy weekend września Honda zaprosiła użytkowników motocykli tej marki na zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej – Honda Adventure Day. Spotkanie Hondziarzy zostało zorganizowane przy okazji Rajdu Tukan uważanego za jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce.

Uczestnicy zlotu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno na asfalcie, jak i w terenie, doceniając przy tym walory widokowe Dolnego Śląska. Jedną z atrakcji była możliwość odbycia jazd testowych modelem Africa Twin udostępnionym przez Hondę w trzech różnych odmianach. Honda CRF 1100 Africa Twin 2020 bezdroża offroad adventure

W ramach Rajdu Tukan rozstrzygnięto rywalizację w kategoriach: offroad lekki, offroad ciężki (Enduro) oraz asfalt. Honda była współsponsorem nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii, a także przeprowadziła klasyfikację zawodników, którzy wystartowali w rajdzie na motocyklach Hondy. I tak w klasie motocykli do 570 cc zwyciężył Marcin Kabala, a za nim uplasowali się Grzegorz Czerwiec i Piotr Wojda. W klasie motocykli dwucylindrowych do 1300 cc zwyciężył Tomasz Hadzislawus, a w jeździe po asfalcie najlepiej poradzili sobie Piotr Lorek i Jan Kużdżał, dzieląc się najwyższym podium, Rafał Płaza i Roman Koczur, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce oraz Mariusz Skibiński, plasując się na trzeciej pozycji.

Polski Oddział Hondy dziękuje wszystkim uczestnikom zlotu za wspaniałą postawę, ducha walki i gotowość do wypełniania zadań pomimo ekstremalnych warunków pogodowych.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Dzięki temu wydarzeniu grupa fanów marki – w pięknych okolicznościach przyrody i wspaniałej atmosferze – spędziła niezwykły weekend, bogaty w wyzwania i atrakcje.

Widzimy się na kolejnej edycji?

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button