Aktualnie czytasz:
Za nami Honda Adventure Day 2020. Impreza dla fanów marki połączona z rajdem terenowym.

W pierwszy weekend września Honda zaprosiła użytkowników motocykli tej marki na zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej – Honda Adventure Day. Spotkanie Hondziarzy zostało zorganizowane przy okazji Rajdu Tukan uważanego za jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce.

Uczestnicy zlotu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno na asfalcie, jak i w terenie, doceniając przy tym walory widokowe Dolnego Śląska. Jedną z atrakcji była możliwość odbycia jazd testowych modelem Africa Twin udostępnionym przez Hondę w trzech różnych odmianach.Honda CRF 1100 Africa Twin 2020 bezdroża offroad adventure

W ramach Rajdu Tukan rozstrzygnięto rywalizację w kategoriach: offroad lekki, offroad ciężki (Enduro) oraz asfalt. Honda była współsponsorem nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii, a także przeprowadziła klasyfikację zawodników, którzy wystartowali w rajdzie na motocyklach Hondy. I tak w klasie motocykli do 570 cc zwyciężył Marcin Kabala, a za nim uplasowali się Grzegorz Czerwiec i Piotr Wojda. W klasie motocykli dwucylindrowych do 1300 cc zwyciężył Tomasz Hadzislawus, a w jeździe po asfalcie najlepiej poradzili sobie Piotr Lorek i Jan Kużdżał, dzieląc się najwyższym podium, Rafał Płaza i Roman Koczur, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce oraz Mariusz Skibiński, plasując się na trzeciej pozycji.

Polski Oddział Hondy dziękuje wszystkim uczestnikom zlotu za wspaniałą postawę, ducha walki i gotowość do wypełniania zadań pomimo ekstremalnych warunków pogodowych.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Dzięki temu wydarzeniu grupa fanów marki – w pięknych okolicznościach przyrody i wspaniałej atmosferze – spędziła niezwykły weekend, bogaty w wyzwania i atrakcje.

Widzimy się na kolejnej edycji?

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub