Aktualnie czytasz:
Yamaha Niken 2018: Cena, której możemy się spodziewać
0

Yamaha Niken 2018: Cena, której możemy się spodziewać

autor: Michał Mikulski14 marca 2018

Ile będzie kosztować Yamaha Niken? Cena nie jest jeszcze znana, ale drogą szybkiej dedukcji jesteśmy w stanie założyć pewne widełki.

Jeśli cena MT-09 SP to 44 000 zł, a Tracer 900 GT kosztuje 51 900 zł, to śmiało należy założyć, że Yamaha Niken będzie kosztować więcej. Z prostej przyczyny: to nie Tricity 125, które z założenia ma być dostępne i popularne. Niken to ciekawostka i, poniekąd, także sposób na pokazanie się. Jeśli dołożymy do tego otoczkę premium, to cena może powędrować w okolice 60 000 zł.

 

[…] Niken to dodatkowe koło, skomplikowane zawieszenie, więcej zużytego materiału. Wydaje mi się, że model będzie kosztował nieco więcej od swojego kuzynostwa, ale w granicach rozsądku. Raczej nie ma szans, by Niken kosztował poniżej 10 000 funtów, tak okolice 11 000 do 11 500 wydają się być sensowne – komentował Richard Newland z brytyjskiego portalu MCN.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

I my też oczekujemy takiej ceny. 55 000 do 60 000 zł to, w zależności od perspektywy, i dużo i mało. Na pewno Niken znajdzie dla siebie klientów, a my, nadal, nie możemy się doczekać testów!

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
44%
4%
24%