Yamaha Niken 2018: Cena, której możemy się spodziewać - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Yamaha Niken 2018: Cena, której możemy się spodziewać

Ile będzie kosztować Yamaha Niken? Cena nie jest jeszcze znana, ale drogą szybkiej dedukcji jesteśmy w stanie założyć pewne widełki.

Jeśli cena MT-09 SP to 44 000 zł, a Tracer 900 GT kosztuje 51 900 zł, to śmiało należy założyć, że Yamaha Niken będzie kosztować więcej. Z prostej przyczyny: to nie Tricity 125, które z założenia ma być dostępne i popularne. Niken to ciekawostka i, poniekąd, także sposób na pokazanie się. Jeśli dołożymy do tego otoczkę premium, to cena może powędrować w okolice 60 000 zł.

[trending]

 

[…] Niken to dodatkowe koło, skomplikowane zawieszenie, więcej zużytego materiału. Wydaje mi się, że model będzie kosztował nieco więcej od swojego kuzynostwa, ale w granicach rozsądku. Raczej nie ma szans, by Niken kosztował poniżej 10 000 funtów, tak okolice 11 000 do 11 500 wydają się być sensowne - komentował Richard Newland z brytyjskiego portalu MCN.
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

I my też oczekujemy takiej ceny. 55 000 do 60 000 zł to, w zależności od perspektywy, i dużo i mało. Na pewno Niken znajdzie dla siebie klientów, a my, nadal, nie możemy się doczekać testów!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button