125 ccm
Aktualnie czytasz:
Vespa Sprint 50/125: Jak to jest zrobione
0

Najnowsza Vespa Sprint to najbardziej dynamiczna i sportowa Vespa w nadwoziu typu “small body”. Jej nazwa nawiązuje do pojęć ściśle związanych ze sportowymi modelami Vespa z lat 60. i 70. Nowa Vespa Sprint odzwierciedla dziedzictwo najszybszych i najbardziej młodzieńczych skuterów Vespa, proponując te same istotne elementy, które przyczyniły się do ich sukcesu wśród młodzieży, takie jak sportowy design siodełka i prostokątny reflektor, szczegóły, które odróżniają dziś model Vespa Sprint.

[nggallery id=184]

Tak jak Vespa Primavera zastąpiła cenioną i popularną wersję LX, tak Vespa Sprint zastępuje Vespa S (sportową wersję Vespa LX), kontynuując w ten sposób tradycję Vespa, która na tej samej solidnej i sprawdzonej bazie technicznej, proponuje dwa różne modele.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Vespa Sprint proponuje wiele zdecydowanych elementów silnie ją charakteryzujących i wyróżniających. Ekskluzywny projekt siodełka, w kolorze głębokiej czerni, na tle której wyróżnia się biała lamówka jest ewidentnym nawiązaniem do sportowych modeli Vespa.
Z przodu siodełka zamontowany jest wygodny haczyk na torbę, który zwiększa i tak już dużą ładowność Vespa Sprint. Schowek pod siodełkiem o pojemności 16,6 litra pomieści kask full- jet, więcej miejsca uzyskano dzięki zamontowaniu akumulatora w centralnym tunelu podestu. Nowa jest także kwadratowa forma uchwytu dla pasażera, który w połączeniu z nowym kształtem podestu zapewnia dużo przestrzeni oraz pozwala na przyjęcie komfortowej i bezpiecznej pozycji w czasie jazdy.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%