Suzuki zaprasza: Wirtualny Salon Motocyklowy marki rusza już 5 lutego!

Czasy są takie, że potrzebujemy substytutów dla fizycznych spotkań. Tyczy się to również wizyt w salonach motocyklowych, bo choć te są cały czas na szczęście otwarte i zapraszają w odwiedziny, to czasem po prostu wygodniej sprawdzić ich ofertę w wirtualnym świecie. Nie trzeba się przecież wybierać z każdą sprawą - by np. przyjrzeć się interesującej nas maszynie. Zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy rozbudowaną multimedialną platformę, jaką Suzuki właśnie przygotowuje dla wszystkich zainteresowanych jednośladami i związanym z nimi osprzętem ze swojej oferty.

Już 5 lutego Suzuki uruchomi Wirtualny Salon Motocyklowy (Suzuki Motorcycle Global Salon). Będzie to nowoczesna platforma komunikacyjna, której zadaniem jest umożliwienie fanom Suzuki z całego świata dostęp do motocyklowych nowości za pomocą komputera lub smartfona. Wersja na smartfony udostępniona zostanie w nieco późniejszym terminie, ale już na początku lutego będzie można dogłębnie przyjrzeć się pełnej ofercie japońskich jednośladów na sezon 2021.

Wirtualny Salon Motocyklowy umożliwi kontakt z jednośladami japońskiej marki poprzez cyfrowe centrum ekspozycyjne w podobny sposób, jak podczas wizyty w autoryzowanym salonie lub na targach motocyklowych, ale bez konieczności opuszczania domu. Wirtualny Salon Motocyklowy będzie miejscem, w którym odbędą się wszystkie nadchodzące premiery motocyklowe. Wirtualny Salon Motocyklowy pozwoli przeglądać i konfigurować (w tym kolory i akcesoria) aktualnie dostępne modele i nadchodzące nowości.

Suzuki V-Strom 1050XT 2020. Czy elektronika faktycznie pomaga, gdy brakuje przyczepności?

Za pomocą kilku kliknięć dostarczy wszelkich informacji na temat jednośladów oraz zastosowanych w nich technologiach i rozwiązaniach. Dodatkowo użytkownicy obecni w Wirtualnym Salonie będą mogli wchodzić w interakcje z innymi gośćmi.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Rejestracja w Wirtualnym Salonie Motocyklowym (Suzuki Global Motorcycle Salon) rozpocznie się 28 stycznia 2021 r. Uroczyste otwarcie zaplanowano na 5 lutego 2021 r. Zapowiada się bardzo ciekawie! Więcej informacji pod adresem - https://www.globalsuzuki.com/motorcycle/event.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button