Aktualnie czytasz:
Suzuki Bandit 600: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne
0

Suzuki Bandit to motocykl japońskiego producenta, który od momentu wejścia na rynek nie spada w klasyfikacji liderów sprzedażowych. Pierwszy model Suzuki Bandit wyprodukowany został w 1995 roku, wywołując rewolucję na rynku na klasie „sześćsetek”.

W 1996 roku producent wyprodukował model GSF600S z dodaną owiewką i oba modele (wraz z wersją bez owiewek), produkowane były bez zmian do 1999 roku. Z kolei modele wypuszczone w 2000 roku zostały mocno zmodernizowane. Zainstalowano nową ramę oraz większą owiewkę, która miała lepiej chronić kierowcę przed wiatrem. Dodatkowo jednostkę napędową wyposażono w czujnik położenia przepustnicy, który wraz z ulepszonymi mapami zapłonu poprawił reakcję maszyny na dodawanie gazu na niskich oraz średnich obrotach. Powiększono również zbiornik paliwa (do 20 l) oraz poszerzono ogumienie. Były to zmiany głównie techniczne, stylistyka nie uległa większemu przekształceniu.

W 2005 roku wprowadzono kolejną wersję i Suzuki Badit otrzymał pojemność 650 cm3. Motocykl ten określany jako motocykl drogowy o wielorakim przeznaczeniu. Nie jest to, co prawda, maszyna wyścigowa oraz nie poradzi sobie w warunkach off-road, ale poza tym ma wiele zastosowań. W krajach zachodnich Suzuki Bandit 600 używany jest w szkołach jazdy, w policji, do jazdy po zakupy, ale też do wielokilometrowych podróży. Jest to motocykl bardzo praktyczny, uniwersalny w przeznaczeniu i cieszący się opinią bardzo trwałego. Te wszystkie czynniki powodują, że maszyna ma ogromne powodzenie na rynku i osiąga wysokie wyniki sprzedażowe.

Suzuki Bandit 600: Dane techniczne

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Dane techniczne: Honda Vardero 125
MarkaSuzuki
ModelBandit 600
Pojemność650 cm3
SilnikCzterocylidorwy
Przeniesienie napęduŁańcuch
Moc maksymalna78 KM
Ilość miejsc2
Hamulec przód/tyłtarczowy / tarczowy
Rozruchelektryczny
Wymiary2150/810/1290 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry)19 litrów
Masa własna196 kg
Jaka jest Twoja reakcja?
29%
0%
14%