Strajki w Polsce: Motocykliści także "wyszli" na ulice!

Ulicami Warszawy przejechała ogromna ilość motocyklistów, którzy zebrali się by wesprzeć ogólnopolski Strajk Kobiet.

Motocyklowe spotkania i zloty często w programie mają paradę po okolicznje trasie. Tym razem jednak nie było żadnego zlotu. Nie było też żadnej parady. Warszawscy motocykliści oddolnie zebrali się nie po to by paradować i świętować, ale po to by wyrazić swoje stanowisko w kwestii wprowadzanych w ostanim czasie zmian w polskim prawie.

Przejazd pokaźnej kawalkady jednośladów przez stolicę miał miejsce by pokazać wsparcie dla strajkujących kobiet, w związku z decyzją Trybunału Konstytucyjnego, dotyczącą zmian w ustawie aborcyjnej.

Strajki trwają już od ponad tygodnia w dużych średnich i małych miastach Polski. Do wyrażania poparcia dołączają się coraz to nowe grupy społeczne.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button